• mutluyum evet. üç dört katı fiyata ürün satıyordunuz... fırsatçı herifler.

edit: başlık başa kalmış.
  • sevinçten göbek atıyorum.
  • bu ulkede bu tip tesislerde rezil yemekleri bayat caylari fahis fiyata satan sahislardir, mekanlardir. batti mi ? ıflas mi etti ? eve ekmek goturemiyor mu ? nasil bir ekmekse ? mutluyum. beter olsunlar.
  • recep ivedik'teki motor yağlı kuru fasülyeden hallice mide bozan kazık fiyatlı yemeklerini de unutmadık...
  • nasıl geçirmişlerse millete, rondo'yla çayla geleneksel düşene bir tekme de sen vur - svihs şenlikleri başlamış bile.

bekleyin, mısır patlatıp geliyorum.

not: pegasus spor.
  • siktiklerine saysınlar dediğim feryat. el kadar gözleme + ufak ayranı 15 tl'ye kitlerken iyiydi.
  • gençler sakin olun düşene bir tekme modu açık kalmış, yol üstünde bir sürü tesis var beğenmediğinizde durmazsınız olur biter, kimse mola verenleri kazıklayalım diye fahiş fiyata mal satmıyor adamların kiralarını hiç sordunuz mu?
  • çocukken hep çalışanlarının nerede yaşadıklarını merak ediyordum. öyle otoyolun ortasında gizemli gelirdi hep. çocuk aklımla yediğim çirkin gözlemelerden dolayı çok sonra pişman oldum.
  • herkes pahalı olduğu için şikayetçi.

bakın kardeşim dinlenme tesiside olsa havalimanıda olsa pahalı olduğunu biliyorsun. buralardan alacağın ne olursa olsun ölümcül ihtiyacın olacak şeyler değil. rondo'nu yola çıkmadan bir marketten al. çorba içmeyi ver. 2 yaprak marul, kaşar, salam bir ekmeğin arasına koy çantanda taşı acıkınca çatlayana kadar ye. 1lt su al yetmezse hadi pahalı mahalı bu tarz yerlerden mecburiyetten alırsın. oda 1, 2 lira fazlaya satılıyor.

adamlar kazıkçı mı ? kazıkçı.
    bayat yemek, çay satıyor mu ? satıyor.
    paketlenmiş hazır ürünler pahalı mı ? pahalı
    ama sende mal gibi bile bile alışveriş yapıyor musun ? yapıyorsun.

o zaman ağlamayacaksın. ayrıca sonuç olarak bence de svihs.
  • yıllardır haksız elde ettikleri kazanca saysınlar.
hesabın var mı? giriş yap