• önce gazzeye çok sayıda roket atılmış gördüğüm kadarıyla. hatta hükumet binası boşaltılmış şimdi karşı saldırıya geçmişler. tansiyon feci yüksek.
  • işbirlikçilerden medet umanların daha çok izleyeceği saldırılar,

allah mavi marmara davasını tazminat karşılığı satan, refah sınır kapısını kapatan siyonist işbirlikçilerin belasını versin.
  • müslümanlar ezanla, selayla durdurmaya çalıştığı sürece hiç bitmeyecek savaştır.
    eğitimsizliğin sonucunu her alanda çekiyoruz.

edit: yukarıdakileri söylerken ezan/selayı aşağılamadım. aksine bunun bir mantığı vardı ve bu dua değildi. yüzyıllar önce bir savaş sırasında sela okunurken bir çeşit yardım/birlik olma çağrısı verilirdi ve toplanılırdı.

şimdi bunun mantığı nedir? istediğin kadar sela oku, israil'e lanet yağdır.
    israil sen lanet yağdırdığın sırada bilimsel gelişmelerde dünyada 4. sıraya yerleşti. bu da; yayınladıkları makale sayısının, türkiye dahil tüm ortadoğu'da yayımlanan makale sayısını hemen hemen 10'a katlıyor demek.

şimdi bu adamlara kalkmış lanet yağdırarak, sela okuyarak baş etmeye çalışan bir millet/ler var.

gazze'nin attığı bombaları daha havada etkisiz hale getiriyorlar. savaşı, teknolojiyle yapıyorlar. tıpkı günümüzün gerektirdiği gibi. atalarının selasını bile yanlış anlayan milletler oldukça daha çok saldıracaklar ve daha çok müslüman ölecektir.
  • az sonra camilerden sela okuyup durduracağımız saldırılardır. allah(cc) bu yavudileri kahhar ismiyle kahredecek. amin.
  • çözüm: filistinlilerin vakti zamanında israil'e sattığı topraklardan çekilmesi.

adamların hem parasını almışsınız hem de yok ben burada oturuyorum çıkaramazsın. adamlar yine iyi sabrediyor.
  • bu filistinli araplar kadar ahmak cahil bir millet yoktur. hamas denen leş terör örgütü israil'in sivil yerleşim bölgelerine random füze gönderiyor. sonra israil askeri müdahale edince mescid-i aksa'ya kaçıp saklanıyorlar. sonra cami avlusunda çatışmalar başlıyor.

biz türkleri zerre ilgilendirmeyen olaylardır. müslüman türk uygurlara filistinlilere yapılanın on katı yapılıyor. resmen soykırım yapılıyor orada. nerede reisiniz? akp'li bürokratlarınız? ümmetiniz? müslüman olduğunuz sadece filistin'de mi aklınıza geliyor?

(bkz: hamas ın terör örgütü olduğu gerçeği)
  • selçuk bayraktar'ın sihalarıyla yapılmış olması mümkün saldırıdır.
  • osmanlının ermenilere yaptığı gibi israil filistinlileri başka bir noktaya nakletse tüm olaylar bitecek, akan kan duracak. cihan imparatorluğu osmanlıdan alacağı çok ders var israil'in.

gerçi ermeniler gibi filistinliler de başlar şimdi soykırım uygulanıyor diye.
    çatışmaları durdurmak için bir topluluğu başka bir noktaya nakletmek, bu şekilde çatışmaları durdurmak, huzuru sağlamak soykırım mıdır?

analar ağlamasın artık.
  • 1 dolar 8.25 tl,
    1 euro 10 tl,
    evden çıkamama,
    bir hafta sonra ne olacağının belirsizliği,
    işsiz kalanlar,
    işsizlik korkusu,
    yalnızlık,
    ses duyuramama,
    iş yerlerini kapatanlar,
    aşısızlık,
    kendi yurdunda 3. sınıf insan muamelesi,
    umutsuzluk,
    güvensizlik,
    kaybolan dolarlar, yarınlar...

bana ne lan filistin'den, israil'den.
  • arap dünyası topluca bir aksiyon almadığı sürece kimsenin sikinde olmayan olaydır. ayrıca filistinliler topraklarını satarken düşüncekti bunu. israil sabırla götüm götüm neredeyse tamamını aldı filistin topraklarının. strateji ve akılla olacağı budur, sela vermeye devam edin siz.
hesabın var mı? giriş yap