• istanbul fransız kültür merkezin'de, aynı gün içinde gelin, düğün ve diyet filmlerinin gösterimi vardı. o gösterime katılmış kızdır.

olayı çok uzatmak istemiyorum. bu akşam aklıma geldi. 2011'yılında fransız kültür merkezinde gelin, düğün ve diyet filmlerinin aynı gün içinde gösterimi olmuştu. ona katılmıştım. o gösterimlere benim haricimde 4 kişi daha katılmıştı. 3 erkek ve 1 tane kız. kız tek başına gelmişti, filmi izlemişti ve tek başına gösterimi terk etmişti.

gösterim akşam saatlerinde bittikten sonra kendisine bir şeyler içmeyi teklif edecektim. ama kız hızla gözden kayboldu. sonra istiklal'de yürürken kızı tekrar gördüm. durdurdum ve kendisine bir şeyler içmek isteyip istemediğini sordum. kız hayır dedi. ve yoluna devam etti.

akşam akşam aklıma geldi, evlenmiş bile olabilir ama aklıma geldi birden, umarım iyisindir.
  • tek başina bi film izlemeye geliyoruz onda da abazalardan rahat edemiyoruz, yolda bile durdurup rahat ediyorlar, yeter artik bu ulkede kadinlara huzur yok diyerek 2011 sonu fransaya göç etti kendisi.

sevdigim bi arkadasimdi. simdi airbusta sekreter olarak calisiyor 4 senedir.
  • yediği yarraklarla 4.boğaz köprüsü olur...sana vermedi dimi fakir...
hesabın var mı? giriş yap