aynı isimde "3 cisim problemi" başlığı da var
1056 entry daha
  • uzun uzun analiz dolu entry yazacaktım ama ona bile değmeyecek bir oluşumdur kendisi. çöpe atacağınız 8-9 saatiniz varsa açıp izleyin derim!

edit: çok önemli bazı nüansları eklemeden geçemedim; şimdi bu netflix denen şeyi bazı güzel filmler ve arada denk gelen diziler hatrına izliyor ve aylık para gömüyoruz ok. her dizinin içine -alakalı alakasız- bir şekilde lezbiyen veya gay koymanızı da kabullendik diyelim, ulan k.duklarım eşek sevici örgütçü bir primatı ne b.kuma diziye koyarsınız ki!! üstelik ultra ironik bir şekilde dünya'nın en zekilerinin seçildiği sözde dünya kurtarma ekibine koymuşlar mk dafgsgs. bendeki krediniz hızlı şekilde düşüyor haberiniz ola!
  • bazı sorulara cevap aradığım dizi bilen varsa yeşillendirsin.
    --- spoiler ---

-metal ar kasklarını nasıl gönderdiler?

-tatiana kim ve motivasyonu ne ?

-bu kadar gelişmiş bir ırkın sadece 4 ışık yılı uzaklıktaki bir gezegenden dünya'ya gelmesi neden 400 yıl sürüyor ?

-neden basitçe bütün sistemleri ele geçirip insanları yok etmiyorlar/köle etmiyorlar da 400 sene sonra bizi geçeceksiniz diye açıklama ve devamında şov yapıyorlar

-aman hard diskin başına bir şey gelmesin diye koca gemiyi dilimlediler de bu yöntem o diskin güvenliğini nasıl sağlıyor ? en son onu tutan evans 2cm aşağıda tutsa disk ikiye bölünecekti.

-ilk bölümde işlenen bilim insanlarının ölümü, geri sayım ve evrenin göz kırpması muhabbeti tam olarak ne halta yaradı ? başta uzaylılar bizi ele geçirecek bilimimizi engellemek istiyorlar desen insanların "yalancı" olduklarını öğrenip korktuktan sonra o geri sayım muhabbetine hiç girmiyorlar nano fiberler parçacık fizikçileri at koşturuyor rahat rahat.

-sophon denen naneyi oyalamak için bütün parçacık hızlandırıcıları çalıştıralım hatta bir tane de aya inşa edelim oraya kadar git gel yapsın uğraşsın dursun diye bir mantık geliştirdiler de bu uzaylılar mal mı ? insanların her dediğini,yaptığını biliyorlar neden izin versinler diyelim ki izin verdiler, sen ay yüzeyinde parçacık hızlandırıcıyı babayı yaparsın kulübe yapıyor sanki pezevenk. abd falan da değil ingiltere yapacakmış bir de.
    --- spoiler ---

ben ömrümde hiçbir diziyi bu kadar sıkılarak,saçma bularak ama bir o kadar da merak ederek izlemedim. sanırım ilgi çekici kavramları yer yer güzel yedirdiklerinden yarı yolda bırakmadan devam edesi geliyor insanın.
  • baş karakterlerin vr gözlükle civilization* oynadığı uber yapım.

mülakatlar oyun gibi olmalı hakikaten ya. hangi pozisyon için kim ne lazımsa leveline göre ayıklayacaksın.
hesabın var mı? giriş yap