• şu tabloyu 1 yıl önce görecekken egoist bir bunağın cumhurbaşkanı olma sevdası yüzünden geleceğimiz heba oldu. eserinle gurur duy.
  • az önce ahaberde spikerin ifadesini birebir yazıyorum

"istanbul'a bakalım cehape adayı ekrem imamoğlu birinci sırada, değerli sayın murat kurum ise ikinci sırada..."

30 tane orospu gelse sizin gibi çocukları doğuramaz, varsa allah'ın adaleti bugün hepinizi göt eder ibineler sizi.
  • ankara'da mansur yavaş sürekli bizim cebimizden çıkan paralarla fakir doyurmaya devam ederse atmayı düşünmüyorum. yok şunun internet borcu yok bunun elektrik borcu. kardeşim ödemek zorunda mıyız. bizim cebimizden çıkmak zorunda mı. gitsin çalışsın amk. biz sosyal devlet olmak için çok mu zenginiz. melih'in kalitesiz makarnalar bitti mansur'un kaliteli makarnaları yağları başladı. geneli de ihtiyaç sahibi falan değil yan gelip yatan en az 5 kurumdan yardım alan cinslerden.

en az 5 kurumdan lafım yalan değil. bayrama 2 gün kala dolmuşa bindim. bir süre sonra kadın bindi 2 çocuğuyla. belli çingene tipli kara kuru bebeler de pis. neyse tam önüme oturdu iki koliyi(yardım almış) yere koydu. sonra telefonunu açtı çok net şekilde görüyorum. wp konuşmaları aynı şu şekil sıralı: x derneği, ankara belediye yardım, keçiören belediye, y derneği, yardım almanya para transferi, yardım hollanda, euro desteği…. allah çarpsın. amk ben öğrenciyim bana bile burs vermediniz, sonra oy istemeye geleceksiniz.

edit: linçleneceğimi sandım, çoğu kişi benimle aynı fikirde.

debe editi: ankara'da ikamet eden insanların parası böyle durumlara harcanmamalı, ankara için herkesin faydalanabileceği daha güzel yatırımlar olsun istiyoruz.

sonradan gelen edit: anketlerde ne kadar doğru bilmiyorum, altonok ile yavaş kıyasıya gidiyor. mecbur yine yavaş'a atacağız. ahlak takımı olan altınok gelmesin de belediye başkanlığına.
  • yeniden refahı övenler size diyorum , tabanlarından geliyorum akp’yi yemin ederim mumla ararsınız
  • gurbetçiler oy kullanmıyorken, hayat ne kadar güzel lan.
  • ey türk halkı, akıllanman için yaklaşık 10
    milyon emeklinin ve 7 milyon asgari ücretlinin açlık sınırının altında, en akıllı gençlerinin yarısının yurtdışında, doların 35 bandında, çeyrek altının 4 bin lira mı olması gerekiyordu?
  • chp afyon kütahya uşakı herhalde en son büyük taaruzda almıştı
  • 17 bakan + 1 cb + 1 astronot + 1 cübbeli + 1 c.kurtoğlu +yavşak medya +o.ç aktroller ve +tüm devlet imkanlarını şamar oğlanı yapan eko başkana tebriklerimizi iletelim.
  • oğlum kazanınca ne yapılıyor amk evin içinde anlamsızca sağa sola yürüyorum.
  • kemal kılıçdaroğlu'nun nasıl bir kambur olduğunu göstermiş seçimlerdir.
    adamın gitmesi bile yetti.
hesabın var mı? giriş yap