• yeminle midem bulandı izlerken...
  • (bkz: başkası adına utanmak)

edit : tam ödülü uzattığı an durdurdum videoyu ,öyle bir huyum var başkası adına utanınca izleyemiyorum , ama devamını izleyince haksızlık ettim sanki tamer'e , kadının susması için değil ödülü eline alıp konuşmasına devam etmesini istemiş gibi duruyor .
  • çişi gelmiş heralde
  • velev ki haklisin biraz hosgorulu ol be adam. neye tahammul edememis tam da anlayamadim. emek harcamis karsiliginda odule layik gorulmus... bi kadinin gorunur olmasina, kendine ifade ediyor olmasina tahammulu yok. bugun de hemcinsim olan biri icin yine utandim.
  • haklı triplerdir. nihal yalçın da baymış hani. ona teşekkür buna teşekkür yalandan alkışlar falan. kafam ağrıdı iki dakikada.
  • adam bir şey yapmamış ki, niye bu kadar abartıldı.
    ödülünü al ondan sonra konuş kardeşim sen de.
    ödül kaldı adamın elinde.
  • gaz sancısı çeken bir vatandaşa benzettim kendisini.konuşma sırasında bir wc turu yapaydı belki ferahlardı.
  • bu sanatçı tayfasının boş boş duyar kasmasına ve ödül törününde “entelektüel” mesajlar vermesine tepkidir. adam sıkılmış artık demek ki, bir yerlere vurayım da tribünler daha çok alkışlasın. ver arkasından ya onuncu yıl marşı yada izmir'in dağları mıydı neydi.
  • "işte bunlar hep fazla robert de niro hayranlığından" dedirten tripler. bir başka de niro özentisi için bkz: fatih terim.
  • videonun uzun versiyonunda yaptığının sebebi daha iyi anlaşılan oyuncu. kadın 1.10'da sahneye çıkıyor ve ödülü almadan başlıyor konuşmaya 3.51'de tamer karadağlı artık dayanamayıp ödülünü veriyor.

mimikleri de "sus be kadın" mimiği değil "yapacağın işi sikeyim ben gidiyorum" mimiği bence.
hesabın var mı? giriş yap