• an itibariyle başlamıştır.

canlı yayın: https://youtu.be/sqhio2zhxba

oha ya ohaaaa

memlekette aç olanlar varsa buyrun siz doyurun dedi
  • özeti:bilmem kaç milyon aklı başında(!) insan bize oy verdi ülkenin içine edip, yandaşları zengin ediyoruz. en az 2 yıl daha çekiceksiniz bizi. medya, asker,polis her şey elimde. bana ve yandaşlarıma karşı yapılan en küçük eleştiride elimdeki bu güçleri üstünüze salmaya korkmam. bana karşıysanız vatan hainisiniz, köpeksiniz yaşamaya hakkınız yok.
  • tam açtım gene muhalefete giydiriyor. bir kere şaşırt be.

edit: yaptıklarımız belli, yapacaklarımızın işareti. gaz bulduk, liman açtık, camii açtık.
    "eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri"
    "bunlar çıkmış millet aç diyor"
    her ay onlarca yol, köprü, baraj, millet bahçesi, toplu konut vs. açılışı yapıyorlarmış, varsın onlar bilmesinlermiş, halk bilsin yetermiş.

edit2: her şeyi böyle tldr tadında yazacaktım da kendim dayanamadım kapattım, kusura bakmayın.

edit3: okumalık kaynak gönderen kafalandse'ye teşekkürü borç biliriz.
  • aha sedat peker'in arkasında fetö, pkk ya da ermeni gruplar olduğunu söyledi. en son akp vardı ama neyse bu pazar ipinin çekilmesi lazım artık.
  • yine doğalgaz bulduk sanırım.

maaşallah ülke ülke değil tümden petrol-doğalgaz kuyusu. ha benzin, elektrik vs. niye pahalı diye soran olursa vatan haini chdpkk misin der geçersin.
  • aynı mavalları tekrarlayıp durduğu açıklamalardır.

yanındakiler iyi dayanıyor. kafa yedirtir.

ayrıca birkaç ay önce terörist ilan edip evlerini bastırdığı, karakollara yolladığı gençlerden oy almak istiyor. ''başları ezilmesi gereken zehirli yılanlar'' bir anda ''canım cicim'' olmuş.
  • dolar alert
  • --- spoiler ---

eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri
    --- spoiler ---

evet nasıl bir eser bırakacağınız şimdiden belli.
    teşekkür ederiz. çocuklarıma anlatacağım eserlerinizi. tek tek.

--- spoiler ---

iftiraları meclis kürsüsüne taşıyanları görüyoruz
    --- spoiler ---

iftira mı değil mi ? herhangi bir soruşturma açılmadı ki.
    iddiaların üzerine gidilip aklandı mı insanlar bizim mi haberimiz yok. size göre iftira ama insanların kafası karıştı bir kere. iftira deyip geçilemez.

--- spoiler ---

onurlu insanların başvurduğu istifa diye bir müessese vardır
    --- spoiler ---

hahahhaa kılıçdaroğluna diyor hey allahım.
  • tam açtım "tünel köprü baraj" dedi.

halkın sabah öğle akşam yiyeceği şeyleri sıraladı her halde.
  • aç gezenleri buyrun siz doyurun dedi eğer yanlış duymadıysam.yok biz genelde beşli çeteyi tercih ediyoruz doyurmak için ama beceremiyoruz bir türlü
hesabın var mı? giriş yap