16596 entry daha
  • yaşım metin aşık yönetimini bile hatırlayacak kadar var.ben de bazı şeylerden dolayı pek hazetmezdim kendisinden ama aziz yıldırım'a ali koç'tan berbat başkan demek de aklı olan bir insanın söyleyeceği şey değil.aziz son dönemlerinde biraz batırdı sadece hepsi bu.ama eminim 6 sene daha devam etse kulüp şu anki rezalet durumda olmazdı.ama ali koç denen adam fenerbahçe'nin borçlarını bitireceğim ayağına yapmadığı rezalet kalmadı.eminim daha eskileri hatırlayan 80 yaşındaki adam bile ali koç'tan berbatını görmemiştir.herif bildiğin kupa maçına çıkmadı ya bundan daha rezil bir karar olabilir mi kulüp tarihinde
  • --- spoiler ---

öncelikle bir galatasaraylı olarak ali koç'un kalmasını isterim ancak fenerbahçelilerin ali koç karşısında aziz yıldırım'a burun kıvırmasını cidden anlamıyorum. twitter'daki üç beş trollün rüzgarına kapılıp kör olmuş o kadar çok taraftar var ki.

bebeler hatırlamaz 2002 sonrası fenerbahçe'nin açtığı ultimate modu. kulübü tesisleştiren, şampiyonlar ligi'nde çeyrek final gördüren, takıma dünyaca ünlü oyuncuları getirendir aziz yıldırım. roberto carlos izlediniz lan kadıköy'de nankör köpekler. yıllarca alex'le domine ettiniz. sikko mert hakan, irfan, samet değil bir önceki sezon yerli parlayan kim varsa gözü kapalı bastı parayı topladı piyasadan bu adam. rakiplerine şans tanımamak için. aziz yıldırım varken bu kulüpte menajer transferinin adı bile anılmazdı. ne yaptıysa sizin için fenerbahçe için yaptı ve giderken şunu söyledi; çok pişman olacaksınız çok. haklı çıktı mı sonuna kadar haklı çıktı.

bir de şu geyik var; tarihin en iyi kadrosu. aga prime emre, alex, aurelio gibi kemik bir orta saha gördü bu gözler. şimdi linçlediğiniz serhat akın'ın ne kadar yırtıcı ve korkutucu olduğunu unuttunuz veya kadıköy'ün nasıl cehennem olduğunu.
    --- spoiler ---
    bir galatasaraylının dediklerini spoiler vereceğim aklıma gelmezdi ama işte bu yüzden ali koç,aziz yıldırım'ın kesip attığı tırnak olamaz.ki hani varınız yoğunuz futbol ya buraya kadar olanlar sadece futbolla ilgili olanlar.bakın basketbol kadın ve voleybol kadın takımları aziz yıldırım'dan önce sürünüyordu.kadın voleybolda 2.ligde süründüğümüz dönemleri hatırlarım.şimdi avrupa ve dünya şampiyonluğumuz var.kadın basketbolunda gs 10 şampiyonluktayken bizim şampiyonluğumuz yoktu her maçta fark yerdik.şimdi hem şampiyonlukta fark atıyoruz hem avrupanın en iyi kulübüyüz.ben en nefret ettiğim anlarda bile aziz yıldırım'ın yaptıklarını takdir etmiş bir adamım.yapmayın sevgili renktaşlar bu adama yaptığımız nankörlük yüzünden bu haldeyiz zaten.pavalı köpek olmayın :) eğer ondan daha iyi yapacak adam varsa buyursun gelsin ama bu kişi asla kripto gsli ali koç değildir
  • alex'i getirdi, aykut kocaman yüzünden kovdu. “doğru mu samet?” hala kulaklarımda.
    şampiyonlar liginde çeyrek finalde elenen, 100. yılda şampiyon yapan zico'yu kovdu. ersun yanal şampiyon yaptı onu da kovdu. en son vitor pareira, aykut kocaman falan takılıyorduk,

yani eğer ali koç ile karşılaştıracaksak teknik direktör ile ilgili verdiği kararlar en az ali koç kadar kötü + 3 temmuz olaylarına değinmiyorum bile. dev borç takıp bıraktı. 2017 kadrosuna bakıp bırakmasının ne kadar yerinde olduğunu görebilirsiniz. seven sevsin bir problemim yok. benim için fenerbahçe kimliğini yansıtmıyor.
  • bir galatasaraylı olarak kendisini tabi ki sevmem.

bunun için yeterince nedenim var. bir galatasaraylının fenerbahçe başkanı o olsun bu olsun diye konuşması da zevzekçe geliyor.

o nedenle bir galatasaraylı olarak değil de fenerbahçe antipatisi yüksek biri olarak ali koç'un başkan olmasını 100 kere tercih ederim.
  • ali koç sıradan bir anadolu takımında bile başkan olacak liyakate sahip değil. aziz yıldırım gerçek bir başkandı. finansalları düzeltiyorum ayağına 6 sene teneke kupa bile alamasa insan içine çıkamazdı. adama genel kurulda artistlik yapıldı diye morali bozuldu, çöktü. 6 senedir doğru düzgün hiçbir mikrofona konuşmadı. işte başkanlık budur. geri gelmesini istemem ancak alex hariç neredeyse her konuda övgüyü ve iyi anılmayı hakediyor.
  • fenerbahçe'nin uzun süreli komaya girmesinin ana nedenlerinden birisi aziz yıldırım.
    kafasına göre bol keseden harcadı, kredi çekti ve kulübü iflas noktasına getirdi. ali koç'un hataları dolu ama aziz yıldırım'dan kötü denecek kadar da değil.
    ali koç döneminde 6 yılda bu sezon 3. kez şampiyonluğumuz çalınıyor. benzerleri aziz yıldırım döneminde de yaşandı. aziz yıldırım bağırdı, çağırdı, yeri geldi tehdit etti, yeri geldi konuşursam ortalık karışır dedi ancak günün sonunda fenerbahçe çalınan şampiyonlukları üzerine soğuk su içti.
    ya düzenin adamı olursunuz ya da şampiyonluklarınız çalınırken öyle bakarsınız.
    fenerbahçe'nin iytiyacı olan şey lafı evelemeden gevelemeden kongre üyelerine ve fenerbahçe taraftarına açıkça konuşacak başkan ve yönetim.
    çıkıp diyecekler ki bizi şampiyon yapmamak için ellerinden geleni yapıyorlar mhk, tff ve aslında bunları yöneten siyasiler. biz bunların suyuna gitmeyi kabul etmiyoruz. bizden şampiyonluk beklemeyin. iyi bir hocayla uzun soluklu bir yapılanmaya gideceğiz. size sadece iyi futbol sözü veriyoruz.
    fenerbahçe'nin başka hiçbir şeye ihtiyacı yok.
  • götünüze yoğuvt süvüp ayvan olana kadav sikmeye geliyovum.
  • son günlerde başkanlık seçimiyle alakalı yine gündeme gelmiş kişi.

hazır gündeme gelmişken, esas sorulması gereken soru şudur. otobüs kurşunlanma olayından sonra olayı kimlerin yaptığını bildiğini hatta emin olduğunu söylemişti, daha sonra da zaten liglerin devam etmesini onayladı.

yıllardır çözülemeyen bu olayın en büyük muhattaplarından biri olayı biliyor ve kimse sormuyor. bence çok garip. işin ilginci fenerbahçeli başkanlar, yönetimler, taraftarlarda da herkesi suçlayıp, olayı bilene sormuyorlar. bu daha da garip.

ilk kamera karşısına geçtiğinde, genel kurulda konuşma yaptığında vs. nerede konuşursa konuşulsun, sorulması gereken soru budur. daha sonra ali koç'a niye fetö projesi dediği sorulabilir, daha sonra 3 temmuzdan sonra fetö ile yaptığı görüşmeler de sorulabilir.

yani bu sorular sorulsun ki, fenerbahçeliler cevabını bilsin, yoksa yine bir yerlerde süper kupa maçı falan olursa fenerbahçe maça çıkmayacak.
7 entry daha
hesabın var mı? giriş yap