• annesi gibi futbol oynuyor.
  • yıllarca muhtemelen kendisine gelen kadınları babasının annesinin ününe borçlu olduğunu düşündü. normal bir hayatı olmadı. beckham soyadı zaten kendisine pek çok kapı açıyordu. girdiği her ortamda gözlerin çevrildiği kişi olmak,peşinde koşacak onlarca insan, sınırsız sevgi saygı ilgi alaka. şimdi kendisinden daha zengin kendisinin soyadına ve servetine ihtiyacı olmayan bir kadının ilgisine fazla bağlandı.
  • alnına yazdırsaydı daha çok yakışırdı.*
    oradan pek net görünmüyor.
  • tanrının david beckham'ı sınama biçimi. bana kalırsa sevgilisini defalarca kez aldattı aksi halde acayip godoş geliyor bu çocuk bana.
  • yayinladigi what i see isimli photo book yuzunden milletin tassak malzemesi olmus. hulya avsar’in selfie filminin kitap olanini dusunun. rezalet kotu fotolar ve yaninda instagram caption’larinin doktora tezi gibi kalacagi salaklikta yazilar, ve butun bunlarin baska insanlar icin bir degerinin, kalitesinin olabilecegini dusunecek kadar realiteyle baglarini koparmis bir kafa. bir insan hem zengin, hem unlu, hem yakisikli, hem yeteneksiz hem de sapsal olursa, bunlari yuzune soyleyen kimse de olmazsa boyle oluyor iste. boyle insanlar, aileleri/paralari/guzellikleri nedeniyle hicbir konuda kendilerini gelistirmelerine gerek kalmadan da mis gibi bi hayat yasayabildikkeri icin de butun bir omur boyle mal kaliyorlar. kotu bi insan degildir ama herhalde.
  • 3 yaşındaki messi bundan daha iyi amk.
  • tam bir sümdük. midemi bulandırıyor. sevgilisinin babanesinin ismine kadar dövme yaptıran ezik. ne zordur bunla 5 dakika aynı odada kalmak bile
  • ya şunu babası şöyle tekme tokat bi' dövse inanılmaz rahatlayacağım.
    dayakla ilgili de beklentim şu şekilde. yüz yüze olacaklar brooklyn "ben karım için seni karşıma alırım" tavrıyla bakacak david abimin yüzüne sonra abim bir tokat patlatacak bütün o havası götüne kaçacak piçin akabinde seri birkaç tokat yerde de ceketin eteklerini havaya uçurmalı bir tekme.

koluna "married" dövmesi yaptırmak nedir lan. nedir olm neyin şovu bu kime neyi ispatlıyorsun lan. ananın babanın umrunda olmayan bir şeyi neden türkiye denen ortadoğu ülkesinde yaşayan ankara'da evinde tek başına oturan benim gözüme sokuyorsun lan.
  • 2002’de hey girl’de, blue jean’deki bebeklik hallerini hatirliyordum en son, evlenmis dun. bu cocukta justin bieber havasi var, kendisini cok da seviyor gozukmeyen cool kizlara taparcasina asik olmak. victoria beckham’in fotografini paylasmamislae bile, bu kadar mi cabuk sildin anneni lol.
  • biosuna "nicola'nın kocası" yazmış. evet bunu da yapmış.. hanımcı severim de bu bildiğin amsalak

bugüne kadar yaptıklarını özet gecersem çünkü işsizim ;
    düğün öncesi evlilik sözleşmesi imzaladı. karısının soyadını aldı. bileğine evli yazdı. eşinin gözlerini ensesine dövme yaptırdı. ayrıca yüzük parmağında bir 'n' harfi, boynunda 'nicola', kolunun üst kısmında evlilik yemini, sırtında nicola'nın aşk mektubu, bileğinde eşinin hayatını kaybeden büyükannesinin adını dövme yaptırdı. nicole ise, nişanlandıklarında beckham'ın adını sırtına yazdırdi :) olum varya umarım seviyordur o şıllık seni. terkedilirsen çok pis olur. acıma hissediyorum çocuğa çok fazla. victoria napsin..
hesabın var mı? giriş yap