• doktor yazar arkadaşlara sesleniyorum , oltaya gelmeyin lütfen . sistematik olarak konu açılıyor doktorlar yanlış şeyler yazsın , toplumdan kopuk gösterilsin diye ellerinden geleni yapıyor ak-itler.
  • haklıdır bunu soylemeyede hakki vardır
  • doğru diyor. ülkede orangutandan daha düşük iq'ya sahip bir kesim var. onlara her şey fazla.
  • o halk olmasa kime doktorluk yapacak? kendini beğenmiş tiplerden nefret ediyorum. bir kaza yaşansa ellerinin kontrolünü kaybetse ne yapacak bu muhteşem doktorumuz acaba? (bkz: ne oldum dememeli ne olacağım demeli)
  • bir vatandaş olarak bu sözlerin altına imzamı atarım.
  • fazla olduğunu düşünüyorsan ve yetiştiğin toplumu "vandal ve cahil" olarak görüyorsan kapı orada. kimse sizi zorla çalıştırmıyor. şu ukalalık ve tepeden bakma, ne kadar haklı olursanız olun dışlanmanıza yol açar.
  • adamları öldürüyorlar buradaki eleman da kimse hakaret edemez diyor…

bir doktor.
  • adam gayet haklı. 2 milyon kişinin girdiği sınavda 1 milyon kişi barajı geçemiyor. düşün ki ülkenin halini. adamlar okumuş, doktor olmuş. saygıyı hak ediyorlar. kaldı ki adamlar pandemide izne çıkmadan, dinlenmeden çalıştılar.
  • (bkz: grevdeyiz diyen doktoru öldürmez misin sen)

okumuş insan tabi, sk kırıkları diyememiş.
  • haklı konuşan doktor. akitler çıkıp "bu ülkedeki hiç kimse türk milletinden daha kıymetli değildir." diyor da sanki o doktor türk ulusunu oluşturan unsurlardan biri değil.

-öldürülen doktor
    -afgan kaçağın tecavüz edebilmek için öldürdüğü kız
    -suriyelinin boynuna bıçak saplayıp öldürdüğü genç
    -pakistanlıların avm tuvaletinde videolarını çektiği kadınlar

ve tüm diğerleri türk ulusunu oluşturan unsurlar işte.

bunların hakkını savunmayıp ne kadar vandal varsa hepsi için hümanist kesilenler asıl türk düşmanlarıdır.
hesabın var mı? giriş yap