• 1989'lu olmasına rağmen, yaşı çok daha büyük görünen oyuncu. kafamdaki anastasia steele karakteri ile uzakta yakından alakası yoktur.
  • tehlikeli güzellerden. bazıları vardır objektif anlamda aşırı güzeldir ama o kadar iz bırakmaz çünkü gördüğün anda beynin sana "yok olm bu kız seni evcil hayvan olarak bile almaz" der. ama bazıları vardır tam sınırdadır. hani güzel ama aynı zamanda ulaşılabilir. hah işte tam onlar genelde adamın amına koyar.
  • "ablam sana perçem yapsak mı?"diyerek o devasa alnını gizleyen kuaföre maaş bağlayıp, bir ömür boyu baksa yine de o kuaförün hakkını ödeyemez. o kuaför ki en asil duygunun insanıdır, işini iyi yapandır.

haa ama fizik taş, gözler fena, kadın güzel o ayrı konu...
  • birilerinin zorla oyuncu yapmaya çalıştığı kadın, 87. oscar ödül töreninde de zorla sunuculuk yaptırmışlar bir de.
  • hakkında "melanie griffith iyi yapmış bu kızı." diye düşündüğüm günümüzün tanınmış aktrislerinden biri. antonio banderas'la ortak çalışmasını da beğeniyorum.

bu hanım kız son filminde oyuncu görünümlü heykelden bozma bir iç çamaşırı mankeniyle birlikte rol aldığından mütevellit kendisinin kalça ve göğüs boyutundaki orantısızlık fazlasıyla göze batmış olsa da sanatsal cesaretinden ötürü tebrik edilmeli. zor bir işin altından kalktı. istese rahatlıkla estetik yaptırabilir. yaptırmamak kendi tercihi. oscar törenindeki sunuculuk mevzusuna gelince, izlemedim ama o senenin dandik de olsa en çok konuşulan filmi hangisiyse onun oyuncularına sunuculuk yaptırıldığına sıklıkla şahit olmuşumdur. zorla ünlü yapmaya çalıştıkları ya da iltimas geçtikleri yok yani. çok çirkin olduğu tezine de saygı duymakla birlikte kesinlikle katılmıyorum. makyajsızlık teorisi pek tutarlı değil çünkü zaten nadir rastlanan bir durum. açıkçası bu kızın yüzü çirkinse dünya tipsizlikten sokağa bile çıkamayacak at siki suratlı kadınlarla doludur. hiç kıvırmayalım. bu kız herhangi bir paralel evrende çirkin olabilir. o evrende yaşamadığımıza dua edelim.
  • nedense bende çok iyi bir insan olduğu hissiyatını uyandıran oyuncu.

katıldığı programlarda ve röportajlarında gördüğüm kadarıyla kendisi oldukça introvert ve utangaç bir kişiliğe sahip, grinin elli tonu gibi bir seride yer almış olması şaşırtıcı geliyor bu yüzden.

ayrıca çok tatlı ve huzur verici bir ses tonu var.
  • giyiminde, saçında, yüzünde, yürüyüşünde, gülüşünde sürekli bir amı götü dağıtmışlık olan kadın.

ulan bir insanın her fotoğrafı, her görüntüsü "dört dakika önce quickie'den çıktım acil de işim var ne bok yicem bilmiyorum" ifadesiyle dolu olur mu?
  • kaplan besleyen bir buyukanneye sahip, coldplay solistinin kiz arkadasi.

kendisini bir anda sempatik bulmamin sebebi mutfak tezgahinda duran tabaktaki yesil limonlardir.

bahcesindeki limon agaciyla da ekstra puani aldi benden, bilmem umrunda olur mu.

bir de yanlis anlamadiysam bahcesinde winston churchill' in yatinin ahsaplarindan yapilan masa ve sandalye var.

fekat evi hakikaten cok guzel.

dakota johnson's home

dip not: buyukanne ve kaplani (3.38)' de gorebilirsiniz.
  • güzel değil tatlı olduğunu düşündüğüm, yolda, otobüste falan görsem ne güzel kız diyip de bi daha bakmayacağım bi oyuncu. oyunculuğunu değerlendiremiyorum çünkü yılın en kötü filmlerinden birinde oynadı.
  • melanie griffith'le don johnson'in kizlari. 2006'in bayan altin kuresi.
hesabın var mı? giriş yap