• evin duvarına asar gibi fotoğraflar asmak, piknik tüpü ile diğer yolcuların hayatını tehlikeye atmak, görgüsüzlük diz boyu vs. nerden baksan ahmakça!
  • gösteriş meraklısı insanların özel hayatına dört bir yana saçma hareketi. romantizmi nasıl baltalarım? trafiğin ortasında evlenme teklif eden insanlarla arasında nedense derin bir bağ gördüm bu videoda.
  • tren yolculugunda piknik tupu tasimak. elalem dogu ekspresine biner hikayeler sarkilar yazar bunlar yumurta yapmış. bunun adida romantizm mi oldu şimdi. baya baya gordusuzluk. millet mecbur mu senin yağ kokunu çekmeye.
  • 8-10 sene önce arkadaşlara dedim ki: om doğu ekspressi diye bişi var. biniyorsun burdan 3 günde karsa varıyorsun. yol bayaa uzun sürdüğü için millet ufak tüple trene biniyormuş. yolda yemek pişiriyorlarmış..hehehehe.. neyse bi şekilde kars'a varıyorsun..orada gezip tozuyorsun, karda kayıyorsun.. ordan erzurum'a geçip biraz da orada geziyorsun.. sonra uçağa atlayıp istanbul'a geliyorsun... ne dersiniz lan yapalım mı böyle bişi? dediğimde arkadaşlarım bana hasssktr lan o yol çekilir mi? manyak mısın demişlerdi.

mk şimdi anlattığım bu gezme projesi milletin hayali olmuş. bilet fiyatları ebesinin hörekesi olmuş.
  • devamında, yukarıdan ayakları bağlı horoz düşen video.
  • yarattığı tehlikeden bi haber çifttir. 31 ekim'de pakistan'da yaşanan tren yangını akıllara gelmiştir. bunlar gibi şov için insanları tehlikeye atan gudubetler umarım azalarak biter.

https://www.instagram.com/…kk/?igshid=1kfwvveqwbs3m
  • nurgaz viralidir.
  • bütün treni kokutup iğrenç bir havanın oluşmasına sebep olan, insanlara saygısı olmayan insan davranışı.
  • pakistan ile aynı klasmanda bir ülke olduğumuzu yüzümüze vuran olay
  • ıq düşüklüğü içeren olay.

varoşluk böyle bişey bunlar gibi tipler yanlışlıkla eyfel kulesine gitse orda mangal yapar.
hesabın var mı? giriş yap