• evet beni bilmem kaç kişiyle aldatan o pisliği hala unutamadım
  • ben seni gene özledim. ama düşünüyorum da bir bütün olarak "seni" demek yanlış oluyor. fiziksel bir obje olarak seni özledim diyelim kibar olsun.
  • (bkz: #29803966)

edit: linki verilen entrynin edit kısmına yönlendiriliyorsunuz.
  • oruçlu olduğum halde nerdeyse saat başı tuvalete gidip idrar yapıyorum. nerden geliyor bu değirmenin suyu diye merak ediyorum açıkçası!

şaka şaka tabiki! iftardan sonra sahura kadar içtiklerimin meyvası hep.
  • evimin hemen iki bina yanına açılmış büfenin sahibiyle muhabbet etmeye başladıktan sonra adam "abi telefon et sen ben getiririm gold'u" dedi...
    sonunda balkonda bulunan sepeti ne için kullanacağımı anlamıştım ve mutlu olmuştum. pazar akşamı aradım büfeyi "abi iki gold bırakır mısın?"dedim
    çıktım balkona sarkıttım sepeti, bekledim bir süre ve işte o an bir aydınlanma yaşadım. ben "cemil" olmuştum...
    o kadar okudum, kariyer peşinde oradan oraya gittim hatta bir de üzerine 30 oldum. bugün gelip "ne oldun?" deseler "cemil oldum" derim.
    neyse ki çok beklemeden geldi abimiz, eğer biraz daha gecikseydi daha kötü çıkarımlara ulaşabilirdim.

(bkz: ne birası sevim)
  • geçenlerde bir gerçeği kabullendim, üzgünüm ama sanırım daha iyiyim, geçmiş geçmiştir. biriyle çok iyi, güzel, kötü, derin zamanlar yaşamış olmanız sizi sonsuza kadar onun hayatında tutmayabilirmiş... "hoşçakal" demeyi bilmek ve çok uzun zaman önce söyleyebilmiş olmak gerekirmiş.

daha önceden yazmıştım bunları aslında ama emin olamadım geçici bir iyilik midir diye... gerçekten iyi hissediyorum şu an, demek ki açık hesap bırakmamak lazımmış. biri gidicem diyorsa, önünde duran dağ olmaya çalışmamak gerekirmiş. filmde söylediği gibi;

"giden gitmeyi kafasına koymuşsa önünde dağ olsa duramazsın"

dağ olmaya çalışmak sizi durduruyormuş, orada öyle dağ gibi beklemek... halbuki bi nehir olsan öyle mi olur, yine durdurmaya çalışırsın ama baktın ki durmuyor akar gidersin.

nehir olmak lazımmış bu hayatta, bunu da 30 yaşımda öğrendim ya, helal bana.
  • ben diyorum sana aşık oldum, o diyor grup seks yapalım mı. sikicem ebenizi, yeter lan.
  • sabahları enerji, akşamları hüzün bombası oluyorum. ve bu yüzdendir ki sabah yaptığım şeyler için akşam, akşam yaptığım şeyler için sabah pişman oluyorum.

ortası olmayan ayarıma.. tamam sakinim ben.
  • taşlar yerine oturmaya başladı. bir hafta öncesine kadar hayattan soğumuş insan profili çizen ve hayalleri suya düşmüş olan bendeniz, yeni hayaller ve planlarla yoluma devam etmeye karar verdim. bildiğiniz temiz bir sayfa olayı işte. şimdilik böyle mutluyum.
  • 2+ günlük sakalla gezmenin ne süper bi his olduğunu unutmuşum, oh be kardeşim..
hesabın var mı? giriş yap