• edit: mete avunduk ve kaan çaydamlı'nın verdiği cevap uçurulmuş, ekran görüntüsü için buraya tıklayabilirsiniz.*

mete avunduk ve kaan çaydamlı soruları yanıtlıyor başlığında başıma gelendir.

kısaca anlatmak gerekirse mete avunduk ve kaan çaydamlı soruma yanıt verirken bana orospu çocuğu ve dallama dediler. tabi maçaları sıkmadığı için o.ç. diyerek sözleri metne geçmiştir.

sorun bu tiplerin küfür etmesi değil, ekşi sözlük'ün buna müsade etmesidir.

şimdi sözlük böyle bir yer mi oldu? biraz hareket olsun diye çağırdığınız tipler artık bize saydırabilecek mi? iki format dışı entry yazdığımızda leyla olurken, dış kapının mandalları istedikleri gibi at koşturabilecekler mi?

sözlükte insanlık düşmanı sayısız yazar varken ve biz isteyerek ya da istemeyerek kendimizi tutmaya çalışırken bu tiplerin kafalarına göre konuşmalarını hazmedemiyorum.

istediğimize küfür etmek için soruları yanıtlıyor etkinliğine katılmamız gerekiyorsa söyleyin bedelini, ödeyip istediğimizi giydirelim.
  • skandaldır. adlarını ilk kez az önce duyduğum iki tipi konuk alanlarda hata. konuk olarak çağırıp kendilerini önemli insan zannetmelerine neden oluyorsunuz bu tiplerin. kim abi mete kaan bilmem ne?

soru da 10 üzerinden 10 bu arada. ayarı güzel yiyince sinirden kudurmuşlar işte ahahah
  • madem öyle biz de bir dahaki gelecek ilk konuğa dallama ya da orospuçocuğu diye hitap edelim. bakalım sözlük yönetimi o zaman da sessiz kalabilecek mi?
  • ‘adamlar türkiyenin özeti gibiler’ tespiti cuk oturmuş
  • doğruysa çirkin bir durum bu. benim sorularım sırf nickimden ötürü konuklara iletilmezken, konukların bu davranışına göz yumulmasını şahsım katında kabul etmiyorum.
  • başlığı okudugunuzda tek gördüğünüz çiğ, basit, kaba ve çirkin cevaplar. iki kelimelerinden biri cinsellik içerikli. bir de soruyu soran yazarın cinsel hayatini irdelemişler 'kesin yoktur, varsa kötüdür' falan diye yorum yapmışlar.

muhtemelen esrar ve alkol içmekten hiç bir aletini kaldıramayan, andropoza girmiş bu insanların o.ç. hakareti aslında kendilerinin bir yansıması. bu kadar çok cinsellik üzerinden vurgu yapan ve 'benim penisim var' diye bas bas bagiran bu kisiler icin ben sahsen sorgulama yapiyorum acaba kendilerininki ne durumda diye...

ve bunu yazmalarini hiç bir şekilde engellemeyen eksisozluk yönetimini de kınıyorum. sizin yazarlarınızı korumanız gerekmez mi? korumaktan kastım t.c. kimlik numaramızı vermeyin, demiyorum tabi ki. ama kafayı dağıtmış adamların burada yazarlara küfür etmelerini de önleyin bre! senin konuk olarak çağırdığın adam burada rahat rahat yazarına küfür ediyorsa, sen nasıl bi mecra olduğunu soyleyebilirsin ki?

hepimiz yıldık zaten saçma sapan insanların konuk diye cagrilmasindan, bıktık 'olay' butonunun yeşilinden. bir de üstüne küfür mü yiyecez anasını satayım?!

buradan herkesi davet ediyorum: eksisozluk konuklarına soru sormayın! sormayalım!
  • moderasyon tarafından silinmiş cevap.

amme hizmeti

internet unutmaz.

edit: alternatif link
  • burada esas problem; o an yönetimden kim bilgisayarin basindaysa onda.
    simdi bu konuk denen zibidiler tutup da cevaplari eksi sozluk ofisinde klavyeden kendileri yazmiyorlar. bunlar vizildiyor, ofisten biri de yaziyor.
    iste sorun da burada.
    sevgili klavye basindaki ekşi ofis şeysi.
    sen nasil olur da bir yazara " oç " gibi bir tabiri cvp olarak yazarsin lan ?
  • dava aç abi.

biz herhangi birine nick üzerinden küfür edince dava açabiliyorlar, sen de ona açabilirsin. ayan beyan orospu çocuğu dallama demiş sana.

adamların cevaplara baktım zaten siktiriboktan cevaplar hepsi. uğraşmak istemiyorsan da sallamamak lazım. herkes kendi ederi kadar iletişim kurabilir nihayetinde epey terbiyesizlermiş.
  • kutsal yalan kaynağı.
    bu sözlük yönetimi ne sike yarar yahu?

dezenformasyona izin ver,
    trollere parayla hesap sat,
    yazarına orospu çocuğu denilince muhtemelen gülerek buraya yaz,
    yazılan entryler üzerinden dilediğince para kazan,
    hatta bunu aptal saptal video içeriklerine çevir,
    kıçı kırık bir avukat yüzünden 31243124 defa 14314325 yazarın, üstelik hakaret barındırmayan entrylerini sil (savaşma),
    genç bir yazarın burada yazdıklarından ötürü linç edilince kişisel bilgilerinin hepsini mahkemeye sun,
    kork,
    ürk,
    yanaş,
    domal,
    sansürle,
    engelle,
    dürüm ye,

siz yazarlar için olumlu ne yaptınız lan bugüne kadar?
    kimliksizlerden kimlik oluşturup para kazanıyorsunuz.
    buradan çekip giden, tüm engellemelerinize rağmen 1000'lerce entry silen yazarlardan sonra burası tam bir çöplük haline geldi.
    gündemi başlıklardan takip edebiliyoruz artık. başlığın içine girince bilgi yok çöp var.
    o giden yazarların yerini doldurmak için ne idüğü belirsiz yüzlerce tipi buraya doldurdunuz. tirajınız düştükçe yazar aldınız, hesap sattınız.
    kutsal bilgi kaynağının şerefini iki paralık ettiniz. sikik sokuk bir savcıdan korktuğunuz kadar yazarlardan korksaydınız, o savcıya buranın gücüyle diz çöktürürdünüz.
    şuranın yönetimi bende olsa, türkiye'yi yöneten ilk 50 kişi arasına girerdim.
    pısırık herifler.
    kadınları da öyle.

gençleri kolay yönetiyorsunuz diye çoluk çocukla iş yapıyorsunuz. bugün o odada bir tane adam akıllı insan olsa çıkartır masaya vurur der ki
    "ne diyorsun lan sen dalyarak"
    sindirilmişsiniz,
    ününüz azalmış,
    gelen vurmuş,
    giden vuruyor,
    belki ayakta kalır ve para kazanmaya devam edersiniz ama hiçbir zaman o eski gücünüze kavuşamayacaksınız. en azından siz.. sız.. siz.. kimsiniz ki lan siz..
    ekşi sözlük baki. sözlükler baki. siz ucube yöneticiler geçici.

en kısa zamanda yönetici ve moderatör kadrosunun kıçına tekmeyi basması gereken şirket.
hesabın var mı? giriş yap