• son derece hafif bir ilaçtır. ilk kullanıldığında yan etki olarak çarpıntı, dolayısıyla uykusuzluk yapabilir. bir iki gün içinde bu yan etkiler geçecektir. sabretmek gerekir. alışıldıktan sonra 50 miligramı bile yeterince rahatlatır. ağlama krizleriniz geçer, bir durgunluk kaplar içinizi. bir adım ötesine geçince daha sağlıklı düşünmenize imkan tanır. tedavide önemli bir rolü vardır.
  • doktorun yönlendirmesi ile sabahları kullandığım ve gün boyu uyku halinde dolaşmama sebep olan ilaç. yan etkileri lustral ile aynıdır. kullandığım ilk günler gece uykularımı da mahvetmiş bir dolu rüya görmeme sebebiyet vermiştir. herkeste aynı etkiyi yapar mı bilmiyorum ama ilacı almaya başladıktan sonra cok sık tuvalete gider oldum. zannımca bu da bir yan etki.
  • düşük dozlu bir antidepresandır. durumunuzun şiddetine göre verilir....fulsac , zedprex yetmeyince bir üst ilaç olarak kullanılabilir.anksiyete tedavilerine de iyi gelir. (bkz: o hikayedeki kız benim)
  • etkisi var mı yok mu bir türlü çözemediğim ilaç ya ben normalim ya ilaç çok etkili
  • misol 50 mg rahatlıkla tüm eczanelerde bulunduğu için tercih edilebilir.durumuna göre verilir lustral kadar iyi olmasa da idare eden bir antideprasandır.
  • mis-ol
  • panik atak icin doktorun yazdigi ve yaklasik bir aydir kullandigim ilactir. umursamaz yapar insani, diger ssrı'lar gibi duygusuz da ypmaz insani. yalnizca umursamaz yapar, hdm de mutlu eder. surekli guldurur insani. ustune bir de iktidarsizlik yapar, olmaz hani, olmaz. etkisi basladiktan 20 gunde baslayan ve biraktiktan 20 gunde biten ilactir. hayatimi guzel bir hale getirmistir, cinsel kismini her ne kadar kesip atmis olsa da.
  • birkaç gündür kafada yanma, mide bulantısı, çarpıntı gibi tatsız durumlar yaşıyorum. önceleri daha seyrekti ama şu son 3 gün tavan yaptı şikayetlerim.bugün sevgili nöroloji doktorum yaptığı muayene sonucu rahatsızlığımın psikolojik ve strese bağlı olduğunu söyledi.(bkz: tranko buskas) ile bu ilacı kullanmamı önerdi. trankoyu 10 gün sabahları aç karnına, bu ilacı ise (50 mg) ilk 10 gün yarım doz sonrasında günde 1 doz akşamları olarak 2 ay kullanmamı önerdi. yalnız benim şöyle bir durumum var birkaç gün sonra bütlerim var ve ders çalışmam lazım bu ilaçlar beni engeller mi? kullanan etkisini gören yeşillendirirse sevinirim.
  • odaklanamama sorunu nedeniyle gittiğim psikiyatristin depresyonda olduğumu zannetmesiyle verdiği ilaç. işe yarıyor mu? yarıyor yani en azından biraz daha odaklanabiliyorum, demek ki sorun sinir ve strestenmiş. fakat şöyle bir sorunum var ki ilaç hayvan gibi esnetiyor ama uyutmuyor. esnemekten çenem ağrıdı fakat yatakta dört dönüp duruyorum. anlamadım ki lan bu nasıl anti depresan.
  • aylar sonra isminin manasını farkettiğim ilaç. notalardan geliyormuş.
hesabın var mı? giriş yap