• haklıyken haksız durumuna düşmemek için uğraş veren oyuncudur. sonuna kadar destekliyorum bu görüşü. biz savaşçı değiliz, direnişçiyiz.
  • çocuklarını, tanımadığı, görmediği ama haklı olduklarını bildiği çocuklarını, koçlarıyla piliçlerini koruyup kollayan zeliha yengemizdir.
  • gezi parki'ndaki direnise karsi yapabilecegi maksimum destegi yapan ender insanlardan. muthis bir insanmissin sen şebnem sönmez
  • kabul eder mi bilmiyorum ama, kendisinin içinde olmadığı hiçbir "heyet" beni temsil etmemektedir.
  • 7 numaranın zeliha yengesi olarak tanıyıp sevmiştik kendisini.evinde kiracı olarak yaşayan gençlere annelik eden,her sıkıntılarında yanlarında olan,öz çocuklarıymışçasına koruyup kollayan bir karakterdi zeliha yenge.bizim zeliha yengemiz şimdilerde gezi parkında gençler,çocuklar özgür bir ülkede yaşayabilsin diye canla başla direniyor.yine destek olup,haklarını savunuyor.güzel kadın,güzel insan.
  • şu anda cnnturk'te halkın isteklerini 4 madde altında toplayan ve "ben sözcüleri değil bir vatandaşım, kendi adıma bu 4 madde yerine getirilmezse geri adım atmam" diyen şahane kadın.
    madde1-gezi parkı park olarak kalacak.
    madde2-orantısız güç kullanıp tespit edilen emniyet güçleri ve emri verenler ceza alacak.
    madde3-gözaltına alınanlar serbest bırakılacak.
    madde4-ü unuttum arkadaşlar ama o da hayrımızaydı:)
    ağzına, yüreğine sağlık şebnem sönmez.
  • burada laf çok'da sanatçı siyasete aktif olarak katılmalı mı tartışmasında, sanatın siyaset üstü olduğunu ve sanatçıların asla siyasette rol almamaları gerektiğini söyledi. ama birileri yapmalı fikri ortaya atıldığında ise "siyasetçiler oyunu bıraksın, biz de siyaseti bırakalım" diyerek kapağın alasını yapmıştır. tabi anlayana.
  • guce tapan, musmula suratli godamanlarin aydin diye anildigi bir ulkede gercek bir aydindir.
  • an itibariyle burada laf cok isimli programda ortaligi yikiyor. saskin bakislar altinda tayyip'in 'insanlik' sicilini ortaya dokuyor..
  • başladığı ilk günden bu yana taksim gezi parkı eylemlerinin hep en ön safında yer alan sanatçı. hangi gün ve hangi kanal olduğunu tam hatırlamıyorum ama bir akşam canlı yayına bağlanmış, spikerin sorduğu sorulara, o kadar güzel cevaplar vermiştir ki, hayran olmamak elde değil. zaten yıllar önce mücver abla ile gönlümüze yerleşmişti, şimdi taht kurdu. keşke başbakanlık, görüşmek için necati şaşmaz yerine kendisini çağırsaydı. emin olun daha yapıcı ve daha sonuç alınacak bir toplantı olurdu.
hesabın var mı? giriş yap