• az önce radikal'de gördüğüm haberle hayatı yeniden sorgulamama sebep olan olay. milano üniversitesi sik sok bölümünden mezun olan 23 yaşındaki oğluna 12 milyon liraya bina almış ablamız. ablamız bu hareketi üzerine sinan abi* durur mu içini de ben döşiycem amk demiş o da bastırmış 4 milyon.
    iş kuracakmış bu mezun ve başarılı arkadaş. adam hayata 1-0 değil 1000-0 önde başlıyor. sonra fırsat eşitliği. heee fırsat eşitliği hee. son olarak zenginin malı züğürdün çenesini yorar
    edit: lira değilmiş dolarmış. biz fakirler böyleyiz işte yabancı para birimini hayal bile edemiyoruz.
  • ülkede kimlerin nasıl zengin olduğuna bakılınca şaşırtmayan hediye. özenilecek birşey değil..

bana 12 milyon dolar verseler seda sayan gibi bir annem, nihat doğan gibi bir sevgilisi olsun istemezdim. yazık çocuğa, milyar dolarla bile kapatamazsın bazı şeyleri..

çok şükür annem gibi bir annem var, şanslıyım. 1000-0 öndeyim..
  • seda sayan'ı sevmem ve tek bir programını bile izlemedim izlemeyeceğim de. ama sapla samanı karıştırmasın kimse. her sene vergi listesinde şampiyon olan bir insan isterse 30 milyon dolarlık bina alır. oğlu da isterse dünyanın en yarrak kürek okulunun sik sok bölümünde okur.

bir insanın vergisini veriyor olması (kadın her sene sanatçılar kategorisinde 1.) , bu parayı hırsızlıktan veya yasadışı yoldan kazanmamış olması sevmesek bile en azından takdiri hakeder. alın teriyle kazanılan her para da, buna fahişelik dahil, herkese anasının ak sütü gibi helal parayı da nereye harcadığı bizi zerre ilgilendirmez. isterse o dolarları canlı yayında kıvırıp götüne sokar yine bizi ilgilendirmez. heralde seda sayan'ın oğlu 1000-0 önde başlayacak olm biz mi başlayacaktık ? ve sen buna şaşırdın mı?

seda sayan'ın parası, sik sok üniversitesi diye dalga geçenlerde olsa, eminim harvard üniversitesi genetik mühendisliği bölümünde uluslararası araştırmalar yapıyor olurlardı, ya da ne bileyim fazıl say gibi dünya çapında piyano virtüözü olurlardı.

bu arada o kadar zor bir iştir ki seda sayan'ın yaptığı, deseler ki tamam lan sana vericez bu parayı ama sadece bir gün sen sunucan izdivaç programını, cıvık cıvık altınıza sıçıp kaçmazsanız stüdyodan adam değilim.

hey allahım yaaa seda sayan'ı savundurdunuz lan bana burda.
  • kadın başkaları gibi milyon euro'lar verip gösteriş için araba falan almamış oğlu için gayet makul bir yatırım yapmıştır.

akıllı kadınmış, helal olsun.

edit: şu entry'i gözünüzle okuyun. aldığı audi r8'in şu anki fiyatı 250.000 euro yaklaşık. bunun neresi milyon euro?
  • vay aq sikerim böyle hayatı
  • bebeğine süt alamadığı için çay içiren annenin olduğu ülkede meydana gelmiştir.
    seda ablamızın milyonlar aldığı programının konusu da böyle anneleri, bu durumdaki gariban insanları ekrana çıkarıp onların mağduriyeti, garibanlığını yayınlamak ve bundan para kazanmaktır.
    sanırım buna kapitalizm diyorlar.
  • kadın, başkaları gibi, milyonlar verip audi r8'i daha bebe 17 yaşındayken altına çektiği için mezuniyet hediyesi olarak araba almanın hafif kalacağını düşünmüş olabilir.
  • dük olup da oğluna kontluk bağışlamak gibi bir şey. hem yabancıya gitmiyor hem sen ölünce nasıl olsa legit şekilde oğluna kalı...tamam çok fazla crusader kings oynuyorum.
  • eski haberdir. alalı yaklaşık iki yıl oldu. nereden mi biliyorum? biliyorum işte. yaptığı çapsız programları seyretmeye devam edenler etsin. onların varlığıyla daha çok alır. biz de klavyemizi yormaya devam ederiz.
  • dolari kac almislar?
hesabın var mı? giriş yap