• hiç kaçırmadan izliyorum yorumlarını. lan her şeyi geçtim. şeker gibi bir insan lan bu. samimi, içten. bu benim takımımı kötülese ne olur. art niyet yok adamın içinde. tertemiz biri. anlatımı da komik. bir şeyi anlatırken sürüklüyor herif. buna hain diyen fenerliler cidden açıp bir izlesinler. bu adamın cebine para koysan hainliği beceremez. öyle naif ve temiz kalpli biri.
  • solda tuncay, göbekte aurelio, önünde alex, en önde nobre ve pvh, sağda da bu kral.

deivid'li, kezman'lı carlos'lu şampiyonlar ligi son 8 yaptığımız dönemler mi? yoksa ersun yanal'ın kuyt webo sow emenike ile nefes aldırmadığı sezon mu?

yok abi serhat'lı tuncay'lı seneler bir başkaydı, sadece futbol değil ülke olarak da her şeyiyle güzel zamanlardı.
  • futboldan gram anlamayan birisi denmiş lan dashdbhasdbhasbhfhbsd

beyler 10 yıldır şampiyon olamıyoruz.
    bu adam 5 yılda 3 şampiyonluk yaşadı, 19 yaşında 1. şampiyonluğunda 15 milyonluk cengizden daha fazla katkı verdi.
    2004 ve 2005'te şimdiki irfan kadar katkı verdi.

irfanın cengizin 15 milyon falan ettiği yerde serhat en az 20 eder her maç çıkar çatır çatır oynar, sağa sola bir kere trip atıp ben komutanım diye ortalıkta papazlık yapmazdı.

türkçesi de almanyada büyüdüğü için çok düzgün değil zira bunu her yayında söylüyor.

geçen senede bu takım nasıl şampiyon olamaz sorusuna "başkan ve jesus kavga ederse olamaz, diğer türlü kesin şampiyon" dedi dünya kupası arasında başkan jesus kavga etti sonra tepetaklak gitti takım.

sene başında eksiği gördü söyledi linç yedi, bundan 3 maç sonra tadic eksiğimiz var dedi herkes göt oldu.

ali koçun götünü yalasaydı efsanelerin olduğu sweatshirtte en tepede dururdu.

murat aşık, ahmet ercanlar falan basmış parayı köpeklerini salmış...

şu an youtube'un en çok izlenen fenerbahçelisi.
  • 19 yaşında fenerbahçe'nin şampiyon olmasında büyük rol oynamış golcü. anderson'un sakatlığı sonrası, " yaşı genç, pişmesi lazım" falan denmemiş, direkt olarak sahaya sürülmüş ve bu görevi başarıyla yerine getirmiştir. sonraki sezon ise kariyer performansını sergilemiştir zaten. daha sonraki sezonlarda da kanatta oynamak zorunda bırakılmasına rağmen forma bulduğu zamanlarda gol ve asistleriyle gerekeni yapmıştır.

bazı kendini bilmezler, futbolculuk zamanında ne yapmış ki diye bok atmadan önce açsınlar o dönemin maçlarını izleyip aydınlansınlar. günümüzde o yaşta ilk 11'e girip , o baskıya rağmen goller atan bir topçu el üstünde tutulur ve avrupa'dan teklifler alırdı.
  • futbol bilgisi hakkında yorum yapılabilir ancak fenerbahçeliliği ve futbolculuğuna laf eden çarpılır. serhat'ın eksiği, saf ve biraz keriz olması. aykut kocaman gibi, emre gibi, insanların arkasından iş çevirmeyi, gerekli yere yalakalık yapmayı bilse serbest bırakılmaz, hala fenerbahçe'den maaş alıyor olurdu.
  • ya abi galatasaray karşısında çok çok iyi oynayan adanademirspor’a bok atarsan allah çarpar. gözün kör mü muslera maçı kurtardı sen diyorsun ki abartmayın.

gs düşmanlığı hepinizi yoldan çıkarmış.
  • adamın söylediklerinin %95'i doğru. %5'i de tartışmaya açık. bu sıçtığımın ülkesinde ne yapsan yaranamazsın. adama hala olmadığı ithamlarda bulunan tipler var. sözüm fenerbahçeliyim diyenlere. muhtemelen yaşınız 25'in altında ya da senede 20 maçın üzerinde 90 dk boyunca izlemiyorsunuz. size kibarlıkla rica ediyorum ikisinden birisiyseniz bu iki şey değişene kadar yorumlarınızı düşünün de yazın derim. başlığı kirletmekten ve sinirimizi bozmaktan bir işe yaramıyorsunuz. bana kalırsa hiç yazmayın.

10 senedir şampiyon olamayan bir kulübün taraftarıyız ve embesil gibi aynı şeyleri yapmaya devam ediyorsunuz. evimdeki kedim öğrendi bizim embesil taraftar öğrenemedi. hakemler, federasyon hepsinin farkındayız. bunlar da etken oluyor ancak 10 senedir futbol sahasında nelerin yanlış olduğunu söyleyen herkes galatasaraylı olmakla suçlanıyor allah'ın belası camiamızda. bu adamın diliymiş, niyetiymiş bunlara takılacağıza anlatmak istediklerine takılsanız yemin ediyorum niye şampiyon olamadığımızı anlarsınız. her yerde yazdım tekrar yazıyorum, kusura bakmayın ama umarım tez zamanda başka takım tutarsınız. aynı renklere sahip ankaragücü ve bucaspor var menemen fk var. bu takımlar sizin mentalitenize ve vasatlığınıza daha uygun takımlar. bir düşünün derim.

sağlıcakla
  • bu adama laf atıyorlar da adam doğru söylüyor. sadece fazla heyecanlı anlatıp tepki veriyor ama söylediklerinde yanlış olan birşey yok.
  • kim ne derse desin adamlığından da fenerbahçeliliğinden de gram şüphe etmem.futbolculuğu da iyiydi.
    t:kadıköy boğası
  • sene başında ismail kartal hoca falan değil dediğinde burada neler yazılmıştı. ben şöyle bir baktım. çatır çutur silmişler yazdıklarını. ama kalanlardan 4 tanesi için buyrun.

kolaj
hesabın var mı? giriş yap