• sanırım netflkiş'in kadrolu oyuncusu olan oyuncu. terzide gördük yaratılanda gördük yok mu arttıran. kendisinin küçüklüğünü oynayan kız da sanırım kulüpteki kızdı. oyunculuğunu beğenemedim bence çok duygusuz ve hep aynı çizgide ilerliyor. nasıl başrol bilmiyorum.
  • kuş uçuşu 2. sezonda da var. netflix türkiye yapımlarının kadrolu oyuncusu ama yetti gayrı. nedir bu rağbetin nedeni? oyunculuğu olmasa gerek.
  • bu kadin oyunculuk mezunu muymus? söyledigi sözleri sifir hissiyatla ezberden okuyor o kadar belli ki. ben kendisini modellikten gelme falan sandim hic ihtimal vermemistim gercek oyuncu olduguna. terzi dizisinde oyunculuklari siralarsak olgun simsek, celile toyon uysal, salih bademci > çağatay ulusoy, evrim alasya> berrak tüzünatac > sifanur gül.

tip olarak burada herkesin begenmesine cok sasirdim. türkiyede cok rastlanan bir tip sadece fizigi cok iyi. gözleri fazla ayrik ve asagiya dogru bakiyor. ayrica gözlerinin aksine kaslari da birbirine cok yakin. ekranda izlerken bu ne tuhaf bir yüz diye bakiyorum. burnunu da yaptirmis bence. estetigi yok diyenlerin estetikten tek anladigi asiri dudak dolgusu sanirim. tamam ben de dahil kimse mükemmel degil benim de haddim degil bu kizi yermek ama kizi cagatay ulusoy gibi asiri yakisikli bir adamin sevdigi kiz olarak secmisler. kusura bakmasinlar ama dizide cagatay ulusoy'un sevgilisi degil de hizmetcisini oynasa daha dogru bir cast olurdu. bu isin icinde torpil var.
  • neyi başarılı buldunuz pardon? yaratılanda ve terzide izledim. ikisinde de aynı rol. aynı bakış, aynı ses tonu, aynı ifadesizlik. terzide bir sahnede bağırıyordu dedim ‘galiba bu sefer rol yapıyor’ yüzüne baktım aynı sabitlik. izleye izleye hoş geliyor göze ama yeteneği yok.
  • daha önce öpüşmeli rollerde oynamamış ya da çağatay ulusoyla öpüşmekten hazetmiyor. ayrıca da baya ruhsuz oynuyor ya.

tanım: tiyatro bölümü bitirmiş (!) oyuncu dişi kişi
  • ekranda denk geldiğimde türban takmış oyuncu izliyorum hissi veren kişi. bi baktım isimden de o cenaha yakınlık varmış
  • netflix'in kadrolu bahtsız gelini.*
  • herkes birine benzetmis, ben de benzeteyim, köpekbalığı hikayesindeki lola'ya benziyor.
    koca ve ayrik gozlu, koca dudakli, evet.

görsel

görsel
  • net çirkin.
  • yüzü inanılmaz çirkin ve netflix’in son çıkan tüm dizilerinde oynayan torpilli oyuncudur.

oyunculuk açısından da vasat biri. donuk donuk bakmayı oyunculuk sanıyor ama rezalet. keşke daha az görünse ekranda.
hesabın var mı? giriş yap