• özellikle instagram'da , birbirinden saçma kurgularla whatsapp konuşmalarını caps gibi paylaştırıp reklam yapan, asla kullanmamanız gereken , zayıflattığını iddia eden çay firmasıdır.
    arkadaşlar, ben fakültede 2 aylık genel cerrahi stajındayken 2 tane gencecik kız karaciğer naklinden ameliyat oldu. neden karaciğer yetmezliğine girmişlerdi söyleyim mi? internetten , tv den gördükleri zayıflama çayları kullandıkları için.
    bakın 10 kişi kullanır bir şey olmaz, siz içersiniz karaciğer yetmezliğine girersiniz. ondan sonra diğer 10 kişiye bişey olmamasının önemi kalmaz.
    zayıflamak isteyen günde 45 dk yürüyecek, az yiyecek, sabredicek.
  • kaç paket alırsam en büyük can sıkıntısı giderme aracım instagram'ı rahat bırakırlar acaba diye sordurtan ürün.

öyle boktan reklamları var ki, kilo vermekten ümidi kesmiş en çaresiz durumdaki insan bile bu beyinsizliği yapıp bu ürünü denemez diye düşünüyorum.

hatta ileri gidiyorum bu saçma reklamlarla ölümsüzlük iksiri satsalar almam.

yapacağınız reklamı seveyim.
  • instagram'da her postta sürekli reklamı yapılan zayıflama ya da kilo alma ürünü.
    arkadaşlar kesinlikle kimse kullanmasın, sağlığa aşırı zararlı. ben denedim bir faydasını görmedim.
  • instagramı ele geçirmiş durumdalar. güvenilir bir ürün olduğunu sanmıyorum ama gençleri etkileyip bilinçsiz kullanıma sebep olmaları gayet olağan.
  • dünyanın en saçma reklam kurguları ile ürün satacaklarını düşünüyorlar. detoksu geçtim içecek birşey kalmasa yine de almam, reklama bu kadar abanıyorlarsa ürünün işe yaradığına inanmıyorum
  • sosyal medyada gördüğüm her reklamını şikayet ettiğim zıkkım.
  • bir dönem trendyolun yaptığı gibi her yere reklam basan dalyarrrak oluşum.

aynen kardeşim fake whatsapp konuşmasında adın geçti kaptım sübliminali.
  • sanırım reklamları ile tek haneli iq sahibi müşterilerini hedefleyen firma.
  • ürünü buldukları her yere yerleştirerek insanların beynine yerleşmeyi planlayan enteresan firma.
  • zayıflama ürünlerinin trendyol’u. her instagram paylaşımında logolarını görmekten, kurmaca sohbetlerde adlarının geçtiğine tanık olmaktan bıkkınlık geldi. böylesini beleş olsa kullanmayacaksın.
hesabın var mı? giriş yap