• yemek ücretine 5bin küsür istendiğini görünce sütten zehirlenen çocukların aklıma geldiği...
  • bir enka değildir.

9.sınıf peşin ödemede 72.300 tl'cik... tık tık..

edit: robert koleji hiç değildir: gündüzlü (peşin) 82,500; yatılı (peşin) 126,900 tl buyrun efenim

44,000 tl yurt ücreti sadece, okul değil burj el arab mubarek.
  • linkini bulamadım, ama zaten fiyat paylasmıyorlar internette. (bkz: bilfen) özel okullar arasında eğitim ve sosyal açıdan en iyilerinden ve pek tabii en pahalılarındandır. bir çok okul var ama ileride çocuğum olsa, ciddi anlamda varlıklı olsam göndermek istediğim okullardan biri. tabi ki enka, ted de var bunun içinde. iyinin talebi çok, fiyatı pek olur.
  • yine ekşisözlük bilip bilmeden yorum kasan cahil timi işbaşında. bahsi geçen fiyatlar liste fiyatlarıdır. okulun kapısından kayıt için girdiğinizde kampüsüne ve kademesine göre 16 ila 21 bin tl arasında bir fiyata kayıt yapar çıkarsınız.
  • 5. ve 1. sınıf çocuğu için peşin ödemede 40 bin tl. erken ödeme ve 2019 fiyatı.

teşvik zaten yok. doğa koleji için bu parayı vermeye değmez.

veli odaklı bir okul ve eğitimine güvenmiyorum.
  • devlet okullarının da halini görünce eyvah diyorum
  • sayilari devlet okullarına yakın egitim öğretim kurumu.
  • (bkz: modern kölelik)

tabii ki kölelerin çocukları efendilerinkiyle aynı okula gidemez. size pahalı gelen bu fiyatlar birilerinin günlük kazancı.
  • atanamayan bir arkadaşım bu kolejde çalışıyor.

şimdi bu okullarda güzel olan şey, zümre başkanın her derse kdr planı oluşturması, öğretmenlere hangi dk da ne yapacaklarını söylemesi. etkinlik kağıtları vs. öğretmenleri kaliteli değil, alanında pek iyi değil. ama ne yaapcakları vs o kdr ince planlanıyor ki, eşek değil sonuçta dersi ona göre ayarlıyorlar. bu kolejdeki zümre başkanları pek derse girmiyor. etkinlik soru hazırlama görevleri var. çok iyi de maaş alıyorlar. zümre başkanına çok dikkat eder kolejler. öğretmenler pek umurlarında olmaz. a2 seviyesinde ing si olan birini ilkokula sokar. turizm mezununu ing öğretmeni die kakalar.

bu para değer mi sanmıyorum. lisede veririm çocuğumu robert kolejine, doğaya bu kdr para verceğime.

çok yüksek fiyatları olan sıradan bir kolej.
  • liseye giden bir çocuğu bu parayla amerikada güzel bir okulda okutup, parlak bir geleceğe sahip, türk eğitim sisteminin kötü etkilerinden uzak bir ortamda yetiştirebilirsiniz.
    mezun olduktan sonra dünya sıralamalarında dahi ilk 500 içerisinde zor yer bulan okullara gitmektense, burada göstereceği eforla, amerikada çok daha iyi bir üniversiteye gidebilir.
    tanım: eğitim için harcanacaksa bile doğa kolejinde harcanmaması gereken miktarda ücretlerdir
hesabın var mı? giriş yap