• baba sen ne oyuncuymuşsun da biz farkında değilmişiz yemin ederim büyük ayıp. ilk ve son dizisinde 7. bölümde bir sahne var, tuvalette eski eşi ile konuşurken bir ara böyle istemsizce katılıyor, ağlayacak gibi oluyor hönkürüyor böyle tam anlatamadım. lan o nasıl bir oyunculuk şerefsizim muhteşem, yolun açık olsun kardeşim bu saatten sonra bu muhteşem yeteneği layık olduğu yerlerde görmek lazım.
  • gq yılın oyuncusu ödülünü alarak ülkemde nadir adaletli ödüllerin de verildiğine şahit olduğum sanatçı.. ayrıca o kadar naif bir insan ki eşine karşı o naif ve içten konuşmasıyla biz kadınların bir kez daha hayranlığını kazanmış oldu..

şahane bir oyuncu.. karakterleri onun kadar yaşayan, benimseyebilen sanatçı çok az ve bu genç yaşında gerçekten dünya çapında işler yaptığı tartışılmaz.. yeteneğine, emeğine sağlık.. ömrün bol olsun ve biz seni doyasıya izleyelim salih bademci..
  • o yakışıklılık, oyunculuk yeteneği ve muhteşem ses tonuyla çok iyi yerlere geleceğinden emin olduğum aktör.

çocuğu bi daha ağlatmayın lan sakın.
  • 'ikinci adam' olma laneti son dizisinde de (bkz: kiralık aşk) devam etmekte olan oyuncu.

kendisine ilk başrolünü teklif edecek yapımcı biliyorum oralarda bir yerlerdesin. gör artık şu adamı.
  • öyle bir geçer zaman ki 'de kendisine haksızlık yapıldığını düşündüğüm hakan karakterini canlandıran oyuncu

süper oynuyor, süper süper

birgün kendisiyle karşılaşacak olursam bunu kendisine de söylemeyi düşünüyorum
  • ülkede en underrated kalmış erkek oyuncu. her projesinde harika performans gösteriyor, yakışıklı da, proje seçimleri de güzel hiç tutmayan işi yok galiba ya da benim gördüklerim hep izlenen işlerdi. ve çok tatlı, samimi, çok “doğru” insan enerjisi alıyorum. seviyorum :)
  • ya hu bir tek ben mi çok yakışıklı buluyorum bu adamı? ne bileyim bence acayip yakışıklı bir şey.
  • tiyatro bölümü son sınıfta okurken bir de utanmadan müzikal sınavlarına hazırlanıp kazanan ve böylece hayatıma da girmeye hak kazanmış, okuldan gitmek bilmeyen hiperaktif canlı.
  • istanbullu gelin adlı dizide yine başrol yancısıdır. üstelik yine başroldeki adamın eskisinden hoşlanıyor herhalde. bi yüzünü güldürmediniz şu adamın senaristler. çok üzülüyorum bu çocuğa. ayrıca özcan deniz nedir ağbi o dizide. gelmiş 100 yaşına kavak yelleri mine'ye yürüyor. neyse bu da ayrı bir başlık sanırım. salih'in başrol oynayacağı bir dizi istiyoruz!!!
  • başrol olmak yerine kaliteli dizi,filmde oynamayı seçerek iyi bir kariyer oluşturan çok iyi bir oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap