• atlantis'in ba$kentinin adı olduğu rivayet edilir,bir de ba$ına ultima gelirse ise süper,delidolu bir hardcore sex grubunu* simgeler hale gelir..

ayrıca adolf hitler'in mensubu olduğu ve okültist bir örgütlenme olan black order of thule vardır tarihte.
  • bugün laptopa çanta ararken karşıma çıkan marka. bi tane beğendim, fiyatı laptop'umdan pahalı çıktı amk.
  • 6 ay önce aldığım çantanın üst kenarında ufak bir iplik söküldü ve yavaş yavaş açılmaya başladı. websiteleri üzerinden form doldurdum. ertesi gün birkaç detaylı fotoğraf istediler ve daha fazla soru sormadan yenisini gönderdiler.

verdiğiniz para fazla bile olsa hakkını sonuna kadar veren bir markadır.

umarım donanımhaber ölücüleribu durumu farkedip suistimal etmezler.
  • ürettiği çantalara 25 yıl garanti verebilecek kadar güvenebilen marka. çantaları çok hafif, su geçirmiyor ve sırt çantası olanına 17" laptop çok rahat sığıyor.
  • entry: her model arabaya takılabilen bisiklet taşıma aparatı üreten şirket. malzemesi kalitelidir. ürünlerine beş yıl garanti verirler.

sözlükçünün demek istediği: her yerde 50 liraya satılan yerli yapımları varken gittim 100€ verdim thule aldım. umarım dedikleri kadar iyidir. götümde patlamasa bari...
  • tcbp-117 modeli verilen parayi hakediyor, icine dunyalar aliyor.
  • özel bölümleri, dayanıklı malzemesi ve beni benden alan hard case gözlük taşıma bölümü ile gönlümü almış isveç menşeli çanta ve taşıma araçları üreticisidir.

hangi modelinden bahsettiğimi merak edenler için link gelsin
  • crossover çantasına sahip olduğum marka.

çantanın dışında ve içinde kullanılan malzeme baya kalite hissi veriyor. kısa süredir kullanıyorum ama en azından duruş itibariyle uzun seneler dayanacak gibi.
    iki üç defa yağmur altında kaldım. almadan önce su geçirmez değil, suya dayanıklı olduğunu okumuştum, gerçekten de dayandı çocuk.
    en hoşuma giden özelliği boş olsa dahi kendini salmaması, derli toplu durması.

çanta camiasının gergedanını, öküzünü arıyordum, galiba bulmuş oldum.
  • bu markanın crossover modeli bir çantasını aldım 4 yıl kadar önce. 3 sene boyunca çok memnun bir şekilde kullandım. sonra bi gün farkettim ki fermuarın az gerisinden ufak bir yırtık oluşmuş ve kullandıkça açılıyor.

hemen thule ile iletişime geçtim. dedim ben alalı 3 sene oldu çok memnunum böyle böyle yırtıldı tamir ettirmek istiyorum. çantanın seri numarasının ve yırtık yerinin fotoğrafını atmamı istediler. hemen yolladım. dediler ki senin garanti bitmiş ama biz sana iyi niyet göstergesi yapmak istiyoruz. sana yeni çanta yollayacağız. adres rica ettiler.

ben de dedim 3 yıldır bunu kullanıyorum biraz sıkıldım bari lithos yollayın. 24 saat geçmeden dhl ile elimdeydi. eski yırtık çanta da sende kalabilir dediler.

özet: çekinmeden alın

edit: çok soru geldi. firmaya ya siteden ya da sitedeki email adresleri üzerinden ulaştım. belki yurt dışında olduğum için süreç hızlı işlemiş olabilir. ama çantayı türkiye'de yaşarken d&r'dan almıştım.

edit2: geçen ay itibariyle de subterra modelinden bir tane aldım. çok memnunuz
  • üç yıldan fazladır crossover model çantasını kullanıyorum bu markanın ve resmen aşığım bu çantaya. sadece bu modeline değil hepsine aşığım gerçi, tasarımları ve kullanışlığı bakımından gönlümde bir numaralar. alırken beni cezbeden şeylerden biri çantanın su geçirmez olduğu biri de adamların ürünlerine 25 yıl garanti vermeleriydi. 25 yılda çantaya değil bana bir şey olur ölür giderim ben dayı siz napıyonuz dedim ama dinletemedim. neyse adamlar güveniyorlar demek ki yaptıkları ürüne diyerek çantayı alarak uzaklaştım ben oradan.

üç yıl hunharca kullanımdan sonra başıma gelenleri anlatayım. ön gözdeki kalemlerin koyulduğu üç sıradan birinin içerden astarı yırtılmış. uçlu kalemin ucu açıkken mi koymaya çalıştım ya da ucu sivri demir olan kalemi koymak için mi çabaladım artık naptım bilmiyorum bir süre sonra delinmiş orası. gel zaman git zaman benim kalemlerimin azaldığını hissetmeye başladım ben. kalem hastalığı var bir de bende her çeşitten türlü türlü kalem alırım hep sağdan soldan. neyse alıyorum bir yerden kalem bir bakıyorum iki gün sonra yok. bir yerde unuttum ya da düşürdüm deyip başka kalem alıyorum, taaak iki gün sonra o kalem de yok piyasada. hay amına koyım noluyor bu kalemlere deyip ben böyle sürekli kalem alır oldum bir süre. meğer hepsi çantanın ön gözündeki o karadelikten içeri düşüp orda yaşamına devam ediyormuş. tüm bu olanları nasıl anladım onu da anlatayım.

çantanın sırt kısmına denk gelen kısmında bir süre sonra hafiften soyulmalar başlamıştı. takıntılı adamım ben de amk kullandığım şeyin sorunsuz yeni gibi olmasını isterim ben. dedim madem bunlar ürünlerine güvenip 25 yıl garanti veriyorlar ben bu soyulmaların hesabını sorcam deyip çantayı aldığım yere götürmeye karar verdim. akşam oldu çantayı boşaltayım bari dedim. ulen ne var ne yok çantadan çıkardım ama salladıkça sesler geliyor içerden bir yerlerden. tövbe estağfurullah deyip salladıkça sallıyorum çantayı sesin kaynağını arıyorum. elimle yoklamaya başladım böyle sağını solunu. en sonunda elimi bir attım o kalemlerin koyulduğu yerin alt tarafına ne göreyim. göremedim daha doğrusu dokunarak hissettim. en az 4-5 tane kalem var orada ve hepsi o astar kısmın içinde saklanıyor. bir yol bulup çıkardım tabi hepsini oradan. valla sevincimi anlatamam size. kalem hastası olanlar anlar ancak benim halimi.

düşündüm ve dedim ki lan ben siktiriboktan bu soyulmalar için vercektim çantayı ama bak meğer içeride yırtık oluşmuş ve aylarca kalemlerimi kaybettim sandım, üzüldüm, ağladım günlerce diyerek manevi tazminat davası da açayım ben bunlara dedim. şaka tabi yapmadım öyle bir şey. her neyse aha dedim garantiye götürmek için bir sebep daha sana.

kaptım götürdüm çantayı aldığım yere ve gösterdim meydana gelen arızaları. tamam deyip aldılar hemen ve 15 gün içinde geri döncez size dediler. tam hatırlamıyorum ama sanıyorum 10 gün sonra aradılar ve çantanızın değişimi gerçekleşti gelip yenisini alabilirsiniz dediler. ben sanıyordum ki en fazla yırtılan kısmı dikiverirler ve gönderirler, açıkçası benim hayvanlığımdan kaynaklanan bir durum olduğu için yenisiyle değiştirebileceklerini düşünmemiştim hiç.

durum bundan ibaret yani, alırken normalden biraz daha fazla para bayılıyorsunuz belki ama her türlü hak ediyorlar bence. kullanışlığı, dayanıklılığı, müşteri memnuniyeti üst düzey olan bir markadır kendileri ve her türlü tavsiye edilir.
hesabın var mı? giriş yap