• üst edit: başlık sanırım işe yaradı başta trakyalı olmak üzere birçok troll geçtiğimiz dakikalarda uçuruldu. polat alemdar bir gecede 6 babayı temizliyor tarzı etki yarattık.*

sözlüğü normal seyrinde okumanın imkansız hale geldiği, troll (ak) hesaplar tarafından tüm gündemin cumhuriyet ve atatürk düşmanlığı içeren başlıklarla donatıldığı, uçurulan hesapların yan hesaplarıyla gelip sözlüğü esaret altına aldığı, başlıkları engelle fonksiyonunun çalışmamaya devam ettiği, moderasyonun uyuduğu rezil bir hal. bir de troll başlığa elinde tuzlukla koşup fav kasma peşindeki dangalaklar var başlıkları gündemde tutan onlara hiç girmiyorum.

16 temmuz 2022 sözlüğün utanç günü olarak tarihte yerini alsın.
  • şu ana kadar hiçbir aktrolun basligina entry girip gündeme sokmadim. siz de okuyun geçin malları olsun bitsin.
  • ekşisözlüğe girmeyerek kurtulduğum durumdur. rezil derecede bunaltmaya başladı sözlük beni. bu olay da bunalma sebeplerimden birisi.
  • sözlüğü yöneten sikkolar bu sırada ne yapıyor ben asıl onu merak ediyorum.
    bu mallığa alet olmaktan rahatsız değil misiniz? yoksa bu ölü taklidinizin ardında paraların, kıyakların havada uçuştuğu anlaşmalara mı gönül verdiniz?
  • benim de sabahtan beri fark ettiğim ve çok rahatsız olduğum durum. moderasyonu acilen gereğini yapmaya çağırıyorum.
  • (bkz: fetret devri)
  • sözlüğün şeriatçı yazar grubunun yaptığı darbe. liberal, sevgi pıtırcığı ve özgür düşünce savunucusu sözlük yönetiminin izlediği rezillik.
  • çünkü kaybediyorlar. kaybettikçe daha da kuduruyorlar ve saldırmaya çalışıyorlar. bu yüzden canınızı sıkmayın aksine sevinin bunların düştüğü içler acısı hal için.
  • sözlük iktidarın propaganda ve sosyal mühendislik aygıtıdır
    elbet iktidar değişecek ve ekşisözlük bedel ödeyecektir
    yok öyle "aman biz bilemedik, aman biz edemedik, aman emir geldi"

tanım: boktan bir durumdur
  • beni bezdirmiştir artık. siyasi trollüğe bile bir nebze olurum var ama atatürk'e hakaret edilen, hakaret edilmesine göz yumulan bir yerde 1 dakika bile durmam artık. işbu entry de son entry'mdir. bu başlıkları açanlar uçurulana kadar ve bu tarz başlık açmak yasaklanana kadar bana eyvallah.

(bkz: 16 temmuz 2022 ekşi sözlük boykot kampanyası)

edit: açtığım başlık bile sansürlendi. sorarlarsa özgür platform dersiniz.
hesabın var mı? giriş yap