877 entry daha
  • anlaşılan hikayede tek gerçek profesör'ün gadd'a ateşlemesi. (babasının dediğide gerçek olabilir.) diziyi bitirdikten sonra gerçek bir hikaye olduğunu öğrendim. ve yeniden izledim. marta'nın açıklamalarından sonra tekrar izleyecektim. sonra vazgeçtim. sonuçta işli biriyim. marta netflix'e dava açmaya hazırlanıyormuş. aslında netflix bu durumu avantaja çevirebilir. bu uydurma hikayeyi birde martanın ağzından izleyelim. baby reindeer ll. birazda o sallasın. sonra gadd çıksın. yalan desin. en son final sezonu deyip lll. gelsin birlikte gerçeği anlatsınlar. netflix her türlü win. sorsan ceoları çok iş yapıyor.
  • kendinizden bir parça bulabileceğiniz netflix dizisi
    --- spoiler ---
    benim için dizideki en etkileyici sahne donny'in sahnede geçmişiyle yüzleştiği ve bu noktadan sonra yaşadığı rahatlama. keşke herkes bu cesurlukta olabilse ve sorunlarını çözebilse.
    --- spoiler ---
    görsel
  • az kafam dağılsın diye izlemeye başladığım, başta komik olsa da sona doğru belki de şu an içinde bulunduğum psikolojik halden ötürü ağzıma sıçan dizi olmuştur. güzel ama.

ipheon. *
  • ilk iki bölümü gayet sürükleyici fakat sonrası o kadar iç sıkıcı ki üff yani.
  • uzun zaman sonra tekrar netflix abonesi olup izlediğim ilk diziydi. mide bulandırıcılıkları daha bir boyut atlamış. artık eşcinsel ilişkileri göstere göstere, konu haline getirerek yapıyorlar. dünyanın en büyük platformları eğer bunu göstere göstere yapıyorsa bir düşünün. tekrar kapatıyorum çünkü bu lağım çöplüğüne daha fazla dayanamayacağım.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap