• slipknot'ın vokalisti* süper sesli, süper maskeli adam.. scream vokaldan, cleane bu kadar rahat geçeni az rastlanır.. soulfly jump the fuck up'da feat yapıp gönüllere taht kurmuş adamdır..
  • kanımca clean vokali brutalinden çok daha iyi olan zat. bu yüzden wait and bleed, before i forget, vermillion part 2 gibi clean vokal ağırlıklı slipknot şarkılarını daha çok seviyorum.
  • sonisphere festival 2010 kapsamında en çok küfürü kendisinden yiyeceğiz. hayır adamın ağzı iki dakika fucksız durmuyor. konser boyunca durmadan duyacağımız c'mon motherfuckerrrrrsss ile üzülecez mi coşacaz mı bilemedim valla. ama harika vokalini canlı dinlemek bizim için mükemmel olacak. umarım türkiye'ye hayran kalır da bir daha ki sene diğer 7*'yi getirir.
  • haziran ayının başında slipknot ile devam ettiği yaz turnesi kapsamında verdiği bir konser sırasında çok hızlı ve çok sert headbang yapması sebebiyle boynunu kıran * ve durumun farkına varılır varılmaz apar topar ameliyata alınan vokalist. ameliyattan yaklaşık üç buçuk hafta sonra konser maratonuna tekrar başlamış ve ilk konserini nashville'de boynunun etrafındaki yastık destekleriyle vermiştir.
  • metal dünyasının en sağlam seslerinden biridir. ayrıca yıllardır maskenin altında saklayıp yazık ettiği bir yakışıklılığı vardır. adamı ortaokuldan beri dinliyorum resmen ninni niyetine bu adamı dinlemişim. hala da dinliyorum. zor bir hayatı olsa da buralara kadar çıkabildiği için de ayrıca benim için bir nevi idoldür. seviyorum seni kalın boyunlu adam <3

edit: https://www.vicetv.com/…or/590b8c221ac8d37b275b7280 the therapist videosunu izleyemeyenler artık 30 dklık free passle izleyebilirler.
  • 2 sene üst üste türkiye sonisphere'de sahne almış kişidir.
  • bu kadar yakışıklı olup yıllarca maskenin arkasından seslenip güzel yüzünü bizden esirgeyen koca sesli adam.
  • bu adamın slipknot için harcadığı enerji ile orta halli bir avrupa ülkesi enerji sıkıntısı çekmez. maşallah
  • slipknot'a lise yillarindan kalma bir antipatim oldugu icin islerini dinlemeyip, uzak durdugum bir muzisyendi kendisi. kiz arkadasimin tavsiyesiyle ve biraz da gecenlerde metal a headbanger's journey izlemis olmanin verdigi metale donus gaziyla kendisinin grubu stone sour'a bir sans vermek istedim. essek kadar adam mancrush yasiyorum asdhgashg .

"slipknot ne yeaeaea" diye hor gordugum adam gidip dave grohl , zakk wylde gibi isimlerle duet yapiyor, sahnede akustik gitariyla pearl jam, alice in chains soyluyor, konserini spongebob squarepants introsuyla bitiriyor.

gelse de izlesek.
  • baştan beri clean vokaline yoğunlaşmış olsa bugün çok daha hatırlı biri olurdu.
hesabın var mı? giriş yap