• space soldiers sonrası ciddi anlamda bir türk kadrosu tekrardan duyuruldu. çok güveniyoruz hadi bakalım hedef #top1 !
  • yerli ve milli cs-go takımımız.

allah utandırmasın. çok sevindim duyunca. başarılar diliyorum.
  • başarısız olmaya mahkum kadro. 5. adam için woxic'in kankası kontenjanından issaa'yı seçip yıldız oyuncularını igl rolüne hapsetmek yerine kendilerine bir igl bulsalardı belki başarılı olabilirlerdi. xantares igl olduğu sürece ne doğru düzgün bir oyun planı olacağı ne de kendi yıkıcı agresif oyununu oynayabileceği için top15 görürlerse şükretsinler.

hayır xantares'i igl yapacaksınız madem neden dil bilmeyen vasat bir herifi beşinci yapıyorsunuz? türk igl bulamadın bari türk destek bulur koyarsın oraya. yazık etmişler gerçekten issaa ile. xantares woxic calyx imorr gibi çok sağlam bir dörtlü, kaliteli bir igl elinde title contender bir takım oluşturabilirdi.
  • sonunda kurulmuş olan namı diğer turkish dream team.
  • ilk 50'ye girebilirse kendisini başarılı kabul etmesi gereken yeni csgo takımı. calyx ve imorr arkadaşların nasıl oynadıkları hakkında hiç fikrim yok zira üst seviye csgo'da kendilerine yer bulamadılar bu zamana kadar. kadroda bir sağlamlık göremedim. xantares ya da woxic'in türk csgo arenasında eksikliği bir hayli açık olan tecrübeli ve profesyonel igl rolünü çok iyi üstlenmesi gerek.

ayrıca eternal fire nedir arkadaş? takım novigrad merkezli mi?
  • issaa ile yazık edildiği yazılmış bu adam çok kaliteli bir oyuncu.
    burada zaten 3 kişi top seviyesine zamanında ulaşmış kişiler.
    xantares, woxic ve issaa.

issaa seçeneği çok iyi bir seçenek dil dışında onu bir şekil halledebilirlerse çok iyi iş yapar. calyx bir şekil adapte olabilir diye düşünüyorum ss sonrası boşta durmadı birkaç takımda oynadı az çok iş yaptı diyebiliriz.
    ama imor tam anlamıyla facia olacak gibi geliyor.

ilk 3 harikülade öyle söyleyeyim. issaayı tanımayan adam laf yapabilir ama bu adam hep ilk 2ye oynayacak kapasitede bir adam rahat olun paz falan hikaye.
    imor yakın zamanda takım az çok iş yapabilecek kapasitede gözükürse imora yol verilir yeni biri denenir veya adapte olabilirse ne ala ama tecrübe üst turnuvalarda aşırı önemli.
    benim pek kendisinden ümidim yok. umarım beni şaşırtır belalı.

edit: imor bunu okursan demorilize olma bu tamamiyle mantık çerçevesinde yazılmış bir yazı. adapte olmaya bir şeyler kapmaya çalış. kendine güven her halükarda böyle bir üçlü içerisinde deneyim kazanacağın garanti. kim bilir belki de ortalığın amına koyarsın.
    takım hakkında ne desek boş şimdilik. her şey olabilir. top20 için birkaç maçlarını izlemek lazım. asıl üçlü(xantares, issaa, woxic) iyi oynarsa calyx de işini yaparsa mevzu imora kalıyor. o da bekleneni verirse top20 kapasitesi kesinlikle var. top1 biraz ütopik. o tamamiyle takım uyumuna ve iglye bakıyor. onu da zamanla görecez.
  • gönlümüz top 15 e girsin ister, takım olarak nasıl olacak çok şüpheli. xantares igl rolünde verimli olabilecek mi? bunları iyi analiz etmek gerekir
  • 13 ağustos 2021 itibariyle kurulduğu resmen açıklanan türk cs:go takımıdır.

bu takımın kurulması, türk e-spor dünyası için oldukça büyük bir gelişmedir, yakinen takip ediyor ve başarılarını dört gözle bekliyor olacağım.

ayrıca eğer bu entry'i okuyorsanız da hepinize bol şans, sizlere güveniyoruz!
  • dream team'de issaa olmaz kardeşim. woxic'in bok yemesidir onun kankisi çünkü. neyse xantares, woxic, imorr ve calyx yeter issaa b tutsun.

bu arada igl kim olacak ?
  • bu takım top 5 girer. eğer istikrarlı oynarlarsa ve tam potansiyelleriyle aktif olurlarsa top 1 bile olabilir.
hesabın var mı? giriş yap