• zorla mı evlendiriyorlar arkadaş! sarhoşken koynunuza mı sokuyorlar! evlenmeyin, ondan sonra benim gibilerin beynini sikiyorsunuz. ulan cocukluktan beri beraber olduğum adamla icemez oldum sizim gibi mallar sayesinde. ondan sonra gelip sözlük ortamında aglıyorsunuz. kadınlar icinde durum çok farklı değil. belki mahalle baskısı biraz daha fazla ama durum aynı. sevmediginiz insanlarla evlenip hem kendi hayatınızı hemde cevrenizin hayatını mahvediyorsunuz. çözüm basit; hayatınızın aşkı olduğundan zerre supheniz varsa evlenmeyin. çok heves ettiğiniz çocuğun bile hayatının icine ediyorsunuz bu bencilliginiz yüzünden.
  • kaç gündür bu beta erkeginin karısı hakkında sözlüge yazdıklarını okuyorum. karısına sesini çıkaramayıp gelip sözlükte akşama kadar arkasından yazıyor, konuşuyor. burda diger erkeklere çözemezsin sorununu. git boşan vs bir şey yap mk.
  • (bkz: ilk üç gün ben de destekledim)

ama artık sıkmaya başladı.

(bkz: sevmiyorsan git konuş bence)
  • güzelliği her şeyin önüne koyarak eşini seçen yurdum abazalarının ağlamasıdır. kadınları çirkinler ve güzeller olarak gruplandıran sizlere az biledir. aklınız olması gereken yerde olsaydı da karınızı sizin siz olmanıza izin veren, temiz kalpli, şevkatli, anlayışla biri seçseydiniz o zaman
    (bkz: bundan daha güzelini bulabilir miyim? hayır. o zaman evleneyim)
  • kaypakliktir.
    en azindan bizim buralarda kisinin suratina soylemektense arkasindan sallayana kaypak deniyor.
    derdiyle yuzlesemeyecek kadar korkak, cozum arayisina giremeyecek kadar yetersiz bir tipin sabahtan aksama soylenmesi de kanciklik bak.
    e kisi kendinden bilirmis isi.

bu arada buna prim verenler de ikiyuzludur. zira su muhabbeti kadinin biri cevirse "orospu" diye yuzune tukurmekle firsattan istifade soz konusu "mutsuz" kadini yataga atip teselli etmek arasinda gidip gelirdi bir cogunuz.
  • (bkz: bsgçk)
  • anaerkil bir kült cemaat olan halkımız dan sonrasını okumadım.

adam hangi halktan bahsediyor diye (bkz: google) da aramaya daldığımdan.

(bkz: yazık la kimin kocasıysa)
  • sözlükte gördüğüm herhalde en iğrenç başlık bu olsa gerek !

karınızı, özelinizi paylaşacak kadar ne zaman oldunuz lan ? hangi kafa bu ?
hesabın var mı? giriş yap