• kanli canli amerikan firdevs yoreoglu.
  • kızlarını pazarlamakla mukellef bir anne.
  • iddia ediyorum, bu kadının dünyaya ve bu dünyanın 13-25 yaş arası gençlerine verdiği zarar, birçok politikacıdan daha ağırdır.
  • dünyanın bugını çözmüş bir insan.

5 kız evladının 5inden de para kazandırtıyor kadın. hiç dudağı olmayan kylie'den milyar dolarlık "lipkit"çi yaptı, yıllarca hep şişmanlığıyla göz önünde olan khloé'den fitness ve beslenme uzmanı yarattı, yetmedi kıyafet tasarlattı. bi kızının vs meleği yaptı, kim kardashian'ı saymıyorum zaten. sex tapeten moda dünyasına yol veren ve hatta bence sosyal medyayı oluşturan insanı yarattı. kim kardashian olmasaydı güzellik ve like üstünden para kazanma olayı bu kadar başını alıp gider miydi bilmiyorum. eskiden analık ve çocuk ile ilgili departmana kourtney bakıyordu ama şimdi hepsi ana olunca kourtney çok atıl kaldı. ona ne bulacak bakalım kris.

kızlarına bu kadar güzel kılıf bulup da tam bir loser erkek evlat sahibi olmak da makus talihi heralde.
  • tek başına bir fabrika olan kadın. seri orospu üretimi yapıyor, bunların pr'ını en iğrenç ama çok da işe yarar bir şekilde yapıyor. sonra her biri de milyooon milyaarr dolarlarla yaşayıp, hiçbir mesleğe sahip olmadan koca götleri ve hiç önü kapanmayan memeleriyle para kazanıyorlar. oh ne güzel... vasıfsızlık hiç bu kadar kârlı olmamıştı.
  • işletme okullarında * ders vermesi gereken marketing dehası. keeping up with the kardashians'ın reytingleri düşüşte olduğu için bugünlerde en revaçta olan kızı kylie'yi öne sürdü. kylie'ye özel ayrı bir tv serisi olacak. diğer kızı kendall da pepsi reklamı ve vogue hindistan kapağı yüzünden boka battı, nasıl toparlayacağını merak ediyorum.

ayrıca american crime story the people v. o.j. simpson'da selma blair tarafından süper canlandırılmıştır. bu kadar başarılı olunabilirdi.
  • amerika'nın nebahat çehre'si gibi bir şey.
  • 6 çocuk annesidir.

1978-1989 yılları arasında, robert kardashian ile evli kalmış ve bu evliliğinden, kourtney kardashian, kim kardashian, khloe kardashian ve robert kardashian jr. dünyaya gelmiştir.

2. evliliğini, eski olimpik atlet bruce jenner ile 1991 yılında yapmış ve bu evliliğinde de kendall jenner ve kylie jenner dünyaya gelmiştir.

ayrıca, lamar odom'un da kayınvalidesidir.
  • popüler amerikan kültüründe ünlü olabilmeyi meslek olarak kullanan 6 çocuk annesi televizyon figürü. ilk eşi robert kardashian 94 ve 95 yıllarına damgasına vuran ünlü cinayet davasında o. j. simpson'ın savunma avukatı olmasına karşılık, öldürülen nicole brown simpson'ın en yakın arkadaşı olduğu için 95 yılında doğan kızına ikinci isim olarak nicole ismini vermiştir*
  • bu kadın sürekli her şeyi anlıyormuş, biliyormuş gibi bakıyor, hep bir ne boklar yediğinizden haberim var tavrı... çok tuhaf.
hesabın var mı? giriş yap