• 80'lerde dave mustaine'e aşıkmış, beraber turladıkları dönemde aşk mektubu bile yazmış kendisine. vay anasını.
  • sizi temin ediyorum bu kadın para için bulaşmamış bu işlere, 80lerden kendini koparamamış çatır çatır hard rock söylüyor, sahnede bir saniye hareketsiz kalmıyor, bütün coşkusuyla çılgınca şarkı söylüyor ve bütün bunları çok zevk aldığı ve izleyicileri doyasıya eğlendirmeye bayıldığı için yapıyor. lita ford da pat benatar da joan jett de rock söylerken bu denli enerjili olamadılar asla. bir daha türkiyeye gelirse sarılmadan bırakmıycam kendisini, deli makina, doro tasch
  • günümüzde bile 80 ler ruhunu nasıl bu kadar yakalayabiliyor..hastasıyız..
  • asansör kapısında saatlerce beklediğim,kapı açılınca gözlerimi nurlandıran,elini öptüğüm,beline sarıldığım,odasına çıktığım,önünde diz çöküp "let me worship you" diyerek secde ettiğim,ışık saçan harika mavi gözlere sahip olan mütevazi ötesi hanımefendi.
  • hanımefendiliği,müzisyenliği,mavi gözleri bir yana her daim motorhead tshirtü giymesiyle de biz aciz insanları kendisine hayran bırakan tanrıça.
  • dinlenebilitesi olan bir kaç kadın rock vokalistinden biri...
  • all we are we are all we are all we are all all we are all all we are we are all we are we we we we................................................???!!! şeklinde sonsuzluğa uzanan kadın. korkuyorum...
  • mmorpg, rpg ya da benzer oyunlarda sarışın dişi doropesch görürseniz benim arkadaşlar. rock muzisyenleri ile ilgili her nick alınmıştır genelde ama bu genelde boştur.

kınaytta*bile sahane priestim vardı doropesch diye, 2004-2006 sanırım.

bu arada kendisi çok sevdiğim bir abladır, alman yapmış. 20 kişinin müziğini yapar hem de vücutli* bir ablamızdır.

kekolar, meriçlere not: erkeğim amk.
  • tüm dünyada lakabı "metal queen" olarak geçer ve gerçek anlamda heavy metal'in kraliçesidir. bir türlü yaşlanmayarak peşinden gelen yüzlerce belki binlerce dişi soliste örnek veya rol model olmuştur. bu bakımdan bakıldığına müzikal değeri satırlara, kelimelere sığacak gibi değildir. bir ara metal müziğin kadın dünyasını neredeyse tek başına taşımıştır. 50 küsür yaşında olmasına rağmen hala üretmeye devam etmektedir, işte son çıkardığı single ve onun klibi.

love's gone to hell
  • a whiter shade of pale' i çok güzel coverlamış, çok da iyi güzel olmuştur. zaten kendisi taş gibidir, warlock desen hayvan gibidir. dolayısıyla ikisinin birleştiği, şarkının bize böylesine duygu yüklü anlar yaşattığı bir klibin kötü olması beklenemez değil mi?

doro alnından üçüncü bir göz çıkarmasaydı beklenemezdi tabii. sana kırıcı bir mektup da yazabilirdim doro. korku ve dehşetle klibini kapatmaktan başka bişi yapmadım. çocuk musun kızım sen ya, ne üçüncü gözü? çizgi film gibi. ama daha saçma.
hesabın var mı? giriş yap