• suriyeliler ve afganlar'ın talebini karşılamaktan sağlık sistemi artık üzerine binen yükü kaldıramıyor. ondan olsagerek.
  • üroloji randevusu bile yok düşünün ki bütün millet şeyinden hasta.
  • sadece istanbul'a özel değil, bütün türkiyede durum bu. ciddi bir rahatsızlığınız bile olsa mr randevusu 2 ay sonraya veriliyor. o 2 ayda ölürseniz yapacak bir şey yok. ölmek istemiyorsan özele binlerce lirayı vermek zorundasın.
  • hastane binalarını yıkıp tekrar yapacaklarına niteliklerini arttırsalardı bugun bu durumu yaşamazdık ama olsun elhamdülillah
  • hemen hemem her bölüm için mhrs'den randevu alabilmek imkansız gibi bişey.

şu an sağlık sistemi, aile hekimleri dışında çökmüş durumda. özel sağlık sigortan yoksa uzman doktora muayene olabilmen çok çok zor.
  • izmir'de de bulamıyoruz. türkiye uçmuş ve biz kanadından tutamamışız, aşağıda kalmışız sanki..
  • biri de demiş ki yeni yapılan hastanelere yol yapmayan belediyelere oy verirseniz... ulan sende ne hayal gücü varmış, bu yaşına kadar nasıl geldin sen bu zeka ile? hastanelerin yolu olmadığı için mi randevu veremiyormuş? ancak 6 ayda bir cildiye randevusu alıyorum
    istanbul'da.
  • siz bilmezsiniz eskiden hastanede rehin alınıyorduk biz akp yokken hatta benim dedem 4 sene hastane koğuşunda yattı kendisini ben kurtardım.sırtıma hastanenin inşaat projesini dövmesini yaptırdım ve ben de parayı ödemeyince beni de rehin aldılar sonra dedemi ordan kurtardım.hatta kaçmama ordaki bir kadın doktor yardım etti sonra onunla evlendik falan.
    https://youtu.be/l3drqxhzpuk
  • kardeşim gaz yağı alabiliyor musun sen ona bak. şimdi sipariş versem yarın kargoda. çünkü a.k. partisinden önce internet de yoktu, ama şimdi var. mühim olan gaz yağıdır.
  • sadece istanbul degil ayni durum izmir icinde gecerli. babama 1 aydir kardiyolojiden randevu almaya calisiyoruz lakin yok yok yok.
hesabın var mı? giriş yap